lekarz Krystyna Wojnar

Wyrazy współczucia rodzinie Pani Doktor z powodu jej śmierci w przebiegu koronawirusa. Bardzo dobra Pani Doktor, będzie nam jej brakowało. Módlmy się za Jej duszę.

pani doktor Wojnar jest najlepszym lekarzem z jakim do tej pory miałam do czynienia. zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów . gorąco polecam .dziękuje pani doktor:)

Wspaniały lekarz i fachowiec, zainteresowana pacjentem,pomocna, dająca dobre rady, miła, uprzejma, poprostu LEKARZ Z POWOŁANIA oby więcej takich lekarzy było w naszym kraju

Gorąco polecam, opieka Pani Doktor jest profesjonalna i skuteczna

Gorąco polecam, opieka Pani Doktor jest profesjonalna i skuteczna

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam. Gdy moja mama była ciężko chora, ona stale mi pomagała, przyjeżdżała pomóc nawet wieczorem. Mogłam w każdej chwili do nie zadzwonić. Zawsze trzeba czekać w kolejce dość długo, ale dlatego że nie "odklepuje" pacjentów, tylko im pomaga.