lekarz Krystyna Wolańska

Alergolog, Pediatra

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Arogancka, nieuprzejma, wręcz opryskliwa. Nie wytłumaczyła mi przyczyn choroby, postępowania, pośpieszała mnie, a sama spóźniła się 40 minut. Kompletny brak szacunku do pacjenta, nie polecam nikomu, nieuprzejma, niekompetentna.

Zdecydowanie polecam -korzystam z w/w przychodni od momentu jej powstania.Jednocześnie z całą rodziną!!!!!

Witam! Dr Wolańska nie należy do osób przesadnie wylewnych i uprzejmych ale na pewno nie mogę powiedzieć ,że jest nie uprzejma. Konkretna , rzeczowa, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i UWAGA córka była leczona na alergie przez innego znanego dzierżoniowskiego alergologa a po testach u tej Pani okazało się,że dziecko nie ma żadnej alergii.Testy zrobione solidnie, do każdego nakłucia osobna szpatułka a nie jak w poprzednim gabinecie pielęgniarka nakłuwała każdy alergen jedną i tą samą tzw. igłą.Dziecko niepotrzebnie wymęczone testami i bardzo dużą ilością leków i do tego wydany ogrom pieniędzy . Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Wolańską chociażby dla tego,że zanim przepisała jakiekolwiek leki to zaczęła od prozaicznej przyczyny -porządnego odrobaczenia dziecka co przyniosło niesamowity efekt.Duszności i potworny kaszel który spędzał nam sen z powiek od paru miesięcy jak na razie minęły. Kazała odstawić ponad połowę leków , które dziecko brało do tej pory . Drodzy rodzice jak macie dziecko które nie jest w stanie funkcjonować przez kaszel a duszności są tak silne ,że aż maluch zwraca to doskonale wiecie o czym mówię!!! Wizyta prywatna 80zł z testami 150zł. Tak dla jasności to wcześniej robiłam testy na ul.Kopernika i tam leczyłam dziecko jeśli jesteście w podobnej sytuacji to szczerze radzę skonsultujcie się z innym specjalistą, ja wybrałam dr Wolańską i jak na razie jestem zadowolona .

Bylismy z córką u Pani doktor w sytuacji , kiedy po kosztownym leczeniu w klinikach zachodnich nie było istotnej poprawy. Pani doktor podeszła do skomplikowanego przypadku naszego dziecka z dużym ciepłem i według nas z ogromnym profesjonalizmem . Zastosowała oprócz leczenia z jakim spotkalismy się w placówkach szwaicarskich i amerykańskich indywidualną terapię , której doglądała bezpłatnie co kilka dni.Rezultat okazał się wspaniały , nasze dziecko od ponad roku nie ma żadnych dolegliwości i jest w pełni zdrowe. Dziekujemy serdecznie za wielkie poswiecenie i ogromne gorace serce.

Po leczeniu córki ponad rok czasu wszystkimi lekarstawami nic nie pomagało Pani doktor zbadała odstawiła wszystkie lekarstwa i dziecko od pół roku nie było jeszcze chore.