lek. med. Krystyna Zadworna

Dermatolog

Bardzo niemiła Pani, podejście do pacienta poniżej krytyki, tak jak w opinii poniżej jeśli się ma inne zdanie niż Pani dr to już jej to nie pasuje. Więcej pokory bo za wizytę się płaci aż 200zl, a już nie wspomnę o spóźnianiu się na wizytę, Pani doktor tłumaczy to tym że dojeżdża z daleka a gdzie szacunek do pacjenta któryś traci swój czas na czekaniu w kolejce? To nie NFZ żeby tak było.

Nie polecam, osoba bardzo nie miła, zarozumiała. Jej podejście do pacjenta jest niedopuszczalne! Nie rozumiem jak może jeszcze udzielać porad...

Jestem zdziwiona jak tacy ludzie jak Pani Krystyna Zadworna zostają lekarzami. Nie uzyskałam konkretnych odpowiedzi dotyczących możliwości jakichkolwiek komplikacji. Gdyby była możliwość dania minusowej gwiazdki za uprzejmość to dałabym -5 gwiazdek. Nie polecam.

Wizyta 5 min za 150 zł, tylko na przepisanie recepty na tabletki które rujnują zdrowie, jak inny lekarz sie dowiedział co pani doktor zaleciła mi zażywać przez rok to się złapał za głowę. Zero badań tylko tabletki ktore dają pozorny efekt

Byłam wczoraj na wizycie-laser i jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z podejścia pani doktor do pacjenta. Co do ceny też nie mam zastrzeżeń. A wszystkich niezadowolonych odsyłam na NFZ pod skalpel.

Niestety ale nie jestem zadowolona z wizyty. Gdy grzecznie się słucha i płaci pieniążki to Pani Doktor jest miła ale gdy człowiek chce się czegoś więcej dowiedzieć i zadaje pytania to spotyka się ze złośliwością ze strony Pani Doktor. Tak naprawdę nic się nie dowiedziałam a zapłaciłam za 5 minut 140zł. Jedyne co Pani powiedziała to to że "wszystko samo zejdzie".

Polecam serdecznie - po pieprzykach pozostal juz tylko slad na mojej twarzy - a wkrotce juz tylko wspomnienie :)) zabieg (prawie) bezbolesny , w przesympatycznej cieplej atmosferze dziekuje :))))

Niestety musze wystawic Pani dermatolog negatywna opinie. Przez caly okres leczenia silnymi lekami doustnymi wywolujacymi szereg skutkow ubocznych Pani dermatolog ani razu nie zalecila zadnych badan kontrolnych sprawdzajacych chociazby stan watroby. Po konsultacji z lekarzem ogolnym, ktory byl zdziwiony i przestraszony takim leczeniem natychmiast zalecil badania. Na podstawie moich doswiadczen stwierdzam, ze poniesione duze ryzyko leczac sie u Pani dermatolog i nie moge polecic jej uslug.

Nie polecam Pani dr Krystyny Zadwornej -Welc.Wypisuje tylko maści bardzo drogie które nic nie pomagają.Grzeczność tylko na pokaz a w rzeczywistości nastawiona tylko na pieniądze [rozmowa 10minut 120zł].

Pani Krystyna jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam. Przez długie lata walczyłam z trądzikiem, odwiedziłam wielu lekarzy, ale tylko ona umiała mi pomóc. Polecam wszystkim, jest cudowna!