lekarz Krystyna Żmuda

3,3
3,4
3,3
3,4

Pani doktor jeżeli chodzi o leczenie to trafia jak mało kto, przynajmniej w przypadku moich dzieci. Czesto wyciągała je z chorób. Jest takim lekarzem jak to nazywam świąteczno weekendowym. Zawsze oddzwania pyta co sie dzieje i umawia na wizytę. Co do prywatnych wizyt...kwota niska a wizyta kontrolna gratis....

W czystym sumieniem mogę wystawić 5. Pani doktor jest: kompetentna, zawsze odbiera telefony, nawet w okresie świątecznym. Już kilka razy bardzo pomogła mojemu synkowi wyjść z choroby, w okresie, kiedy byłam zostawiona sama sobie, gdyż były to święta czy dni wolne. Zawsze przepisuje leki które były strzałem w dziesiątkę. Nie prawdą jest, że zależy jej na pieniądzach, wizyta od lat kosztuje tyle samo, a kontrola jest za darmo. Przesadzone są opinie mówiące, że jest opryskliwa czy nieprzyjemna. Prawda, nie jest rozrywkowa, ale zawsze uprzejmie i rzeczowo odpowiada na pytania, a to chyba najważniejsze

Polecam ta panią doktor. Bardzo miła, kompetentna, wspiera rodziców. Dzięki niej nasz synek wreszcie przestał płakać. Na drugi dzień od podania kropli stał się spokojny.

Ja uważam że to dobry lekarz, jest konkretna stanowcza i to lubie, jak widze jak lekarze podchodza do dzieci cimcirymci to juz mi sie to nie podoba , wtedy rodzic jest rozanielony , bo dziecko nie płacze, a pani doktor ma podejscie dobre , a to guzik prawda wezmie kase i daj boże pomoże, ja lubie konkret i nawet gdyby dziecku sie to nie podobało i płakało , wiem że konkretnie zbada.Dzis sie do nej wybieram.POlecM!! OCZYWISCIE OBY JAK NAJMNIEJ CHOROWAŁY NASZE DZIECI!!!

OCZYWISCIE OBY JAK NAJMNIEJ CHOROWAŁY NASZE DZIECI!!!

Pani doktor (być może słusznie?) dzieli pacjentów na ważniejszych i mniej ważnych. Mój syn uznany został za przypadek (pewnie na szczęście) zbyt lekki by zawracać głowę zapracowanej Pani doktor. Z tego powodu skierowała mnie 40 km dalej, do Krakowa gdzie "jest więcej poradni neurologicznych". Rozumiem że wynika to z przepracowania i ilości potrzebujących i oczekujących na wizytę. Niestety nie znajduję już usprawiedliwienia dla tonu jakim przekazano (a właściwie wykrzyczano?) mi te informacje. Jak widzę prywatne wizyty mają zdecydowanie lepsze oceny - zapewne prawdą jest, że publiczna służba zdrowia jest gorzej ...

Jak widzę prywatne wizyty mają zdecydowanie lepsze oceny - zapewne prawdą jest, że publiczna służba zdrowia jest gorzej opłacana. Niestety na wizytę prywatną wolę pojechać dalej i umówić się do kogoś "nieco" milszego.

Zabiegana. Bardzo sybko mówi i tłumaczy. Trzeba nieźle sie skupic i szybko zapamietywać. Liczyc mozna na sciage. Ogólnie ma bardzo dobre podejście do chorego i rodziców. Zleca badani nie patrząc na ich koszt tylko potrzebę. Polecam.

Każda wizyta to tylko postukanie młoteczkiem w kolano, dotknięcie nosa i przejście się po gabinecie. Na zmianę faszeruje dziecko lekami, które nic nie dają. Po roku leki (różne) odstawiłam i nie widzę różnicy. Zapytana, jakie te leki mają działanie, odpowiada coś w stylu, że działają i unika konkretnej odpowiedzi. Ktoś może polecić neurologa dziecięcego w Ośw.? Wizyty miałam i prywatne i państwowe - różnicy w podejściu brak. Jedynie czas czekania na wizytę prywatną jest krótki

Ktoś może polecić neurologa dziecięcego w Ośw.?

Wizyty miałam i prywatne i państwowe - różnicy w podejściu brak.
Jedynie czas czekania na wizytę prywatną jest krótki

Moim zdaniem pani doktor jest bardzo nerwowa jak na lekarza neurologa i to dzieciecego;).Myslałam ze to tylko ja nie potrafie sie z nia dogadac,a tu widze ze prawie kazdy kto nie leczy dziecka prywatnie.Jest opryskliwa, niemiła i krzykliwa.Jedyny plus ze rzeczywiscie wysyła ,niekiedy nawet załatwia rozne badania.Czy tak jest w kazdym przypadku nie wiem.Zalecam silna dawke srodkow uspakajajacych przed udaniem sie na wizyte do niej;)

Pani Żmuda jest bardzo nie przyjemna dla swych pacjentów leczy za pieniądze jej opinie są nie trafione często się myli

Moim zdaniem bardzo dobra doktor zawsze trafia z diagnozą.Lecze dzieci u niej od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła.