Polecam pana Adamowicza. Trafiłam do niego w 8 miesiącu ciąży z ciążową rwą kulszową, która uniemożliwiała mi już chodzenie. Z powodu ciąży nie mogłam być leczona farmakologicznie, wszyscy też(lekarz, położne) odradzali wizytę u przypadkowego fizjoterapeuty ze względu na ryzyko przedwczesnego porodu jako efekt uboczny zabiegów, a fizjoterapeutka ze szkoły rodzenia dawała mi małe nadzieję na poprawę. Słowem, miałam czekać na rozwiązanie w takim stanie. Dopiero lekarz ze Szpitala sw. Zofii polecił mi pana Adamowicza jako sprawdzonego fizjoterapeutę dla ciężarnych "po którym jeszcze nikt nie urodził". Doprowadzenie mnie do stanu pełnej używalności zajęło panu Krzysztofowi 3 wizyty (1,5 tygodnia). Ćwiczenia i zabiegi były prowadzone na tyle ostrożnie ze mimo wydatnego brzucha zapominałam, że jestem w ciąży. Dzięki temu chodziłam normalnie do końca ciąży i szczęśliwie urodziłam w terminie :) Pan Krzysztof jest osobą wzbudzająca zaufanie, sympatyczną, kulturalną, nie jest gadatliwy ale zapytany, wszystko bardzo dokładnie objaśni, no i najważniejsze: TO DZIAŁA!

Wiele lat temu złamałam kręgosłup. Co jakiś czas mam poważne problemy z poruszaniem się. Jest to najlepszy fizjoterapeuta jakiego przez lata rehabilitacji spotkałam. Kompetentny, sympatyczny i naprawdę wie co robi a to często rzadkość. Bardzo polecam

Miałem ogromną przyjemność pracować z Krzyśkiem przy moich obu kontuzjach więzadeł krzyżowych. Od samego początku naszej znajomości Krzysiek dał się poznać jako osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia. Jest świetnym specjalistą, a jego umiejętności i odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania nie pozostawiają najmniejszych złudzeń co do jego kompetencji. Jego praca pozwoliła mi odzyskać wiarę w powrót do sportu, a widoczne efekty i postępy motywowały do jeszcze większych starań. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdej osobie!

Po zszyciu i częściowym usunięciu łąkotki trzeciego dnia zaczęłam rehabilitację u Pana Krzysztofa Adamowicza. Po dwóch miesiącach rehabilitacji wracam do jazdy konnej, tańca i innych radości życia. Oczywiście nadal mam do nadrobienia kilka „braków” w mięśniach :) Podobna operacja (sprzed 15 lat) drugiego kolana skończyła się roczną rehabilitacją. Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Bardzo dziękuję Panu Krzysztofowi.

Do p. Krzysia trafiłam z urazem kolana , najpierw przygotowywał mnie do operacji (rekonstrukcja ACL) i pomagał w powrocie do pełnej sprawności. Doskonały fachowiec, nie tylko fizjoterapeuta, ale także osteopata. Holistyczne podejście do tematu. Wie, czego może od każdego z pacjentów wymagać, stawia poprzeczkę bardzo wysoko, profesjonalista w każdym calu. Elastyczne godziny pracy, doskonały kontakt. Pół roku po zabiegu mogłam już nosić 12 cm szpilki ;p Wspaniały człowiek , naprawdę polecam!

Witam. Serdecznie polecam konsultacje oraz korzystanie z terapii prowadzonej przez Pana Krzysztofa. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Dzięki Niemu po kontuzji wróciłam do formy i mogłam wystartować na zawodach. Dwukrotnie w szybkim tempie idealnie zdiagnozował uraz i postawił mnie "na nogi" w sytuacji gdy lekarze nie widzieli szans na start. Sam ma duszę sportowca, rozumie sytuację osoby kontuzjowanej tuż przed zawodami i potrafi pomóc efektywnie w krótkim czasie. Kamila.

Miałam problem z kolanami i na fizjoterapię chodziłam kilka lat temu (2008 r.). Na prawdę polecam Krzysia - jest świetnym specjalistą. Trafiłam do niego po wielu wizytach u różnych ortopedów i rehabilitacji w innej klinice. Mimo niektórych opinii żaden zabieg nie był konieczny. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, fizykoterapia sprawiły, że od tylu lat nie odczuwam bólu i mogę regularnie uprawiać sport. Prawdziwy profesjonalista. Dzięki Krzysiu!

W kwestiach medycznych mam do niego całkowite zaufanie. Zna się na tym co robi i robi to dobrze. Jest profesjonalistą. Cierpliwy, wymagający, ma świetne podejście do pacjentów. Polecam.

Jest swietnym lekarzem.Prawdziwy profesjonalista,ktos komu mozna zaufac.Trafilem do p.Krzysztofa podczas mojej wieloletniej walki z bolem glowy.Po ''nastawieniu''kregow szyjnych bol glowy i inne obajwy znikly,nie stety po poltora tygodnia zaczynaja wracac,p.Krzysztof polecil mi wizyte u endokrynologa zeby zbadac hormony poniewaz moglo cos sie stac w wieku dojrzewania,co swiadczy ze posiada wiedze i umiejetnosci nie tylko na temat fizjoterapii i osteopatii.Zamierzam jeszcze leczyc sie u tego lekarza.W koncu mam realna nadzieje ze mozna pokoncac ta chorobe.Wdzieczny pacjent Łukasz

Pan Krzysztof potrafi dokonać niemożliwego... Od zaistnienia poważnej kontuzji ścięgna do Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym zostało mi tylko 1,5 tygodnia. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromne doświadczenie tego specjalisty pozwoliło mi w tak krótkim czasie powrócić do sprawności oraz stanąć na podium!! To nie tylko niesamowity fizjoterapeuta ale także utytułowany sportowiec. Polecam każdemu!