mgr Krzysztof Adamowicz

Fizjoterapeuta

W kwestiach medycznych mam do niego całkowite zaufanie. Zna się na tym co robi i robi to dobrze. Jest profesjonalistą. Cierpliwy, wymagający, ma świetne podejście do pacjentów. Polecam.

Bardzo dobry specjalista ktory potrafi w bardzo prosty i zrozumialy sposob dla pacjenta wytlumaczyc chorobe i tok prowadzenia leczenia. Bardzo polecam tego fizjoterapeute ktory pomogl mi wstac na nogi. Pozdrawiam.

Pan Krzysztof potrafi dokonać niemożliwego... Od zaistnienia poważnej kontuzji ścięgna do Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym zostało mi tylko 1,5 tygodnia. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz ogromne doświadczenie tego specjalisty pozwoliło mi w tak krótkim czasie powrócić do sprawności oraz stanąć na podium!! To nie tylko niesamowity fizjoterapeuta ale także utytułowany sportowiec. Polecam każdemu!

Miałem kontakt z wieloma rehabilitantami jednak żaden nie podszedł do mojego przypadku w tak profesjonalny i indywidualny sposób, dzięki p. Krzysztofowi zostałem wyleczony z poważnej kontuzji (kolana, barku) i mogłem wrócić do sportu. posiada bardzo szeroką wiedzę i potrafi ją wykorzystać w praktyce. POLECAM

Krzysztof ma bardzo dobre podejście do pacjenta, do którego podchodzi w indywidualny sposób. Bardzo mi pomógł. Dzięki swojemu doświadczeniu, ciężkiej pracy jak i cierpliwości mogłam szybko dojść do pełnej sprawności po operacji kolana. Jest to pierwszy specjalista, który potraktował mnie w jak najbardziej profesjonalny i rzetelny sposób. Na prawdę polecam!

Polecam pana Adamowicza. Trafiłam do niego w 8 miesiącu ciąży z ciążową rwą kulszową, która uniemożliwiała mi już chodzenie. Z powodu ciąży nie mogłam być leczona farmakologicznie, wszyscy też(lekarz, położne) odradzali wizytę u przypadkowego fizjoterapeuty ze względu na ryzyko przedwczesnego porodu jako efekt uboczny zabiegów, a fizjoterapeutka ze szkoły rodzenia dawała mi małe nadzieję na poprawę. Słowem, miałam czekać na rozwiązanie w takim stanie. Dopiero lekarz ze Szpitala sw. Zofii polecił mi pana Adamowicza jako sprawdzonego fizjoterapeutę dla ciężarnych "po którym jeszcze nikt nie urodził". Doprowadzenie mnie do stanu pełnej używalności zajęło panu Krzysztofowi 3 wizyty (1,5 tygodnia). Ćwiczenia i zabiegi były prowadzone na tyle ostrożnie ze mimo wydatnego brzucha zapominałam, że jestem w ciąży. Dzięki temu chodziłam normalnie do końca ciąży i szczęśliwie urodziłam w terminie :) Pan Krzysztof jest osobą wzbudzająca zaufanie, sympatyczną, kulturalną, nie jest gadatliwy ale zapytany, wszystko bardzo dokładnie objaśni, no i najważniejsze: TO DZIAŁA!

Byłam po złamaniu kostki-operował mnie Jacek malesza w MSWiA w Wawie. operacja wykonana dobrze. Wdał sie stan zapalny - Malesza nie powiedzaił słowa o koniecznosci rehabilitacji- musiałam sama rozwiązywac problem koszmarnego bolu który trwal 3 miesiace! Trafiałam z polecenia do Actimedica -Pana Krzysztofa.Wszystko pdbyło sie u niego wzorcowo. polecam. Anna Garbaczewska

Anna Garbaczewska

Miałam problem z kolanami i na fizjoterapię chodziłam kilka lat temu (2008 r.). Na prawdę polecam Krzysia - jest świetnym specjalistą. Trafiłam do niego po wielu wizytach u różnych ortopedów i rehabilitacji w innej klinice. Mimo niektórych opinii żaden zabieg nie był konieczny. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, fizykoterapia sprawiły, że od tylu lat nie odczuwam bólu i mogę regularnie uprawiać sport. Prawdziwy profesjonalista. Dzięki Krzysiu!

Jest swietnym lekarzem.Prawdziwy profesjonalista,ktos komu mozna zaufac.Trafilem do p.Krzysztofa podczas mojej wieloletniej walki z bolem glowy.Po ''nastawieniu''kregow szyjnych bol glowy i inne obajwy znikly,nie stety po poltora tygodnia zaczynaja wracac,p.Krzysztof polecil mi wizyte u endokrynologa zeby zbadac hormony poniewaz moglo cos sie stac w wieku dojrzewania,co swiadczy ze posiada wiedze i umiejetnosci nie tylko na temat fizjoterapii i osteopatii.Zamierzam jeszcze leczyc sie u tego lekarza.W koncu mam realna nadzieje ze mozna pokoncac ta chorobe.Wdzieczny pacjent Łukasz

Zdecydowanie polecam. Trafiłam do p.Krzysztofa z polecenia mojego trenera, podczas meczu squasha przesunął mi się dysk. Profesjonalnie, bardzo skutecznie, niesamowita ulga już po pierwszym spotkaniu - okres rekonwalescencji skrócony do minimum. Przy tym fizjoterapeuta poza niewątpliwą wiedzą i doświadczeniem ma świetne podejście do pacjenta. Po efektach i samopoczuciu po każdym wyjściu z gabinetu wnioskuję że to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.pozdrawiam