lekarz Krzysztof Adamus

Najlepszy ortopeda pod słońcem. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. 0gromna wiedza i doświadczenie. Dobry kontakt z pacjentem. Doktor Adamus operował mi obydwa kolana. Miałam wystawiane endo protezy stawu kolanowego. Operacje odbyły się w odstępach dziewięciu miesięcy. Z ośrodka rehabilitacyjnego wyszłam już bez kul. Zapomniałam co to znaczy ból. A wszystko dzięki Panu doktorowi. Jeżeli operacje kolan to tylko dr Adausa. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka. Józefa Filipowicz.

Widać, że praca jest pasją Pana Doktora. Tytan pracy dla Którego ani niestraszna jest czterogodzinna operacja w nocy, ani połamane kości, cieniutkie jak u kurczaczka. Pan Doktor ma olbrzymią wiedzę i umiejętności. Stawia trafne diagnozy, które się potwierdzają po zrobieniu USG. Doktor Adamus ma też świetny kontakt z pacjentem i olbrzymi szacunek do podopiecznych jak i ich rodzin. Na Pana Doktora można zawsze liczyć. Nawet, gdy pacjenta nie ma już na oddziale, Pan Doktor nie odmówił pomocy, gdy się do Niego przychodziło z pytaniami. Szczerze polecam wszystkim!!!