Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:
chirurgia ogólna, skleroterapia, usg żył, usuwanie znamion leczenie schorzeń brzusznych, usg tarczycy,jamy
brzusznej.

Specjalista chirurgii ogólnej. Zakres działalności:
brzusznej.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego
Collegium Medicum w Krakowie. Od 2005 roku pracuje
jako młodszy asystent w szpitalu SP ZOZ Proszowice na oddziale chirurgii. Po ukończonej specjalizacji został
starszym asystentem w tym samym szpitalu. Ponadto
przyjmuje w przychodni Maxmed w Kazimierzy Wielkiej, Mednova w Krakowie, gdzie wykonuje badania
diagnostyczne z obszaru chirurgii oraz zabiegi
skleroterapi. Pracuje również w przychodni Zdrowie
w Proszowicach, gdzie zajmuje się schorzeniami brzucha.Prywatnie ojciec i mąż, pasjonat jazzu oraz triathlonu.
W wolnych chwilach jeździ na rowerze i biega w
półmaratonach. Uwielbia podróże i włoską kuchnie.

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy, ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Na doktora trafiłam śmiesznie bo… Podczas wizyty u ginekologa! Doktor przyjmuje w Intima Clinic, gdzie właśnie chodzę do ginekologa. Przy okazji kiedyś wstąpiłam na konsultację, a później zakończyłam ją korektą mojego defektu. Bardzo jestem zadowolona i zrobiłabym to jeszcze raz gdyby było trzeba., To super ulga, pozbyć się takiego kompleksu!

Dobry chirurg to skarb na wagę złota 😉. O ile przy lekarzu ogólnym nie zwracałam zbyt dużej uwagi przy wyborze, o tyle w sprawie dobrego chirurga istotna już byłą kwestia tego na kogo padnie wybór. U mnie sprawa na szczęście nie była groźna. Rozchodziło się o usunięcie tłuszczaka. Mimo wszystko mega ważne było dla mnie znalezienie lekarza, któremu będę mogła zaufać. Doktor Aksędowski to właśnie taki lekarz, któremu można zaufać 😊.

Na mojej szyi znajdowało się kiedyś paskudne znamie. A dzisiaj? Dzisiaj nie pamiętam już, że kiedykolwiek je miałam! No ok. Pamiętam bo inaczej nie pisałabym tego komentarza! Ale jest to myśl juz tak odlegla, że aż nierzeczywista. A to wszystko dzięki Panu Panie doktorze. Bardzo dziękuję!

Doktor Aksędowski pomógł mi pozbyć się paskudnych żylaków, które znajdowały się na mojej prawej nodze. Straszna sprawa bo nie tylko przeszkadza, ale także wygląda źle. W tym roku mieliśmy w rodzinie istotne wydarzenie i w końcu wiedziałam, że będę mogła założyć normalne rajstopy. Duża ulga.

U doktora Aksędowskiego miałam usuwanego włókniaka. Bardzo miły i profesjonalny lekarz, do problemu bardzo profesjonalnie. Nigdy nie miałam żadnej operacji i nie wiedziałam jak się na to przygotować… więc stres był duży, ale doktor bardzo mnie uspokoił, a całość obeszła się nawet bez bólu. 5/5

Mam dopiero 34 lat, a mimo to mam żylaki i to był mój ogromny kompleks...Przez wiele lat walczyłam z nim i w końcu powiedziałam sobie, ze koniec tego. Tak trafiłam do doktora Aksędowskiego. Konsultacja i zabieg u niego całkowicie zmieniły moje nogi! :)

Zawsze miałam problemy ze zbędnym tłuszczykiem na górze ud. Siłownia, dieta, próbowałam chyba wszystkiego i dalej nic. Do doktora Aksędowskiegoo trafiłam na liposukcję. Jestem meeega zadowolona, nie spodziedziałam się nawet, że będzie aż tak dobrze <3 Bardzo polecam!

Do doktora Aksędowskiego skierowała mnie potrzeba walki z uporczywymi żylakami. Wcześniej wielu lekarzy straszyło mnie ciężkimi zabiegami. Pan Krzysztof stwierdził, że wystarczy skleroterapia. Skończyło się tym, że nie mogę doczekać się tegorocznego lata <3 Ależ będę szalała w sukienkach!

Doktor Krzysztof przeprowadzał u mnie skleroterapię. Bardzo jestem zadowolona, efekt jest bardzo zadowalający. Klinika, w jakiej byłam to Intima Clinic, nie wiem czy gdzieś jeszcze przyjmuje. Tak czy siak, to miejsce bardzo mi odpowiadało.