lek. dent. Krzysztof Balicki

Bardzo polecam, wyrywanie zęba tak przyjemne (na tyle na ile wyrywanie zęba może być przyjemne), że od razu umówiłam sie na 2 kolejne.

U doktora Krzysztofa Balickiego miałem przeprowadzany zabieg usunięcia dolnej zatrzymanej ósemki. Doktor najpierw przeprowadził dokładne badanie i wyjaśnił mi cały zabieg. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Z czystym sumieniem polecam

Bardzo dobry lekarz. Polecam wizytę u Pana Doktora. Można się nie bać wyrywania zębów. Uprzejmy, kompetentny, delikatny, tłumaczący wszystko dokładnie. Poradził sobie profesjonalnie z niespodziankami napotkanymi w trakcie wyrywania.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami! Pan doktor jest profesjonalistą. Bardzo zaangażowany i pomocny, szczegółowo odpowiada na każde pytania i wątpliwości, wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze. Zabieg przebiega bez zbędnego bólu. Można pisać i pisać... :) Polecam w 100%!

Lekarz godny polecenia, zna się na tym, co robi, posiada rozległą wiedzę i zawsze stara się pomóc pacjentowi najlepiej jak potrafi i to jest najważniejsze. Widać niektórzy nie rozumieją, że do lekarza nie idzie się klepać ozorem, na pogaduchy i plotki, a LECZYĆ. Nikt nie będzie Was trzymał i głaskał po rącze, a w trakcie wizyty stomatolog musi być maksymalnie skupiony, na tym, co akurat robi. P.S. Szkoda doktorze, że Pan już nie leczy, ale CHIRURG Z PANA WYBITNY :)

P.S. Szkoda doktorze, że Pan już nie leczy, ale CHIRURG Z PANA WYBITNY :)

Witam serdecznie, na początek chciałabym powiedzieć, że jak do tej pory nie spotkałam się lekarzem stomatologiem, , który prezentowałby równocześnie 3 cechy specjalisty w swojej dziedzinie, a mianowicie: fachowość (profesjonalizm) usług medycznych, życzliwe podejście do pacjenta oraz szerzenie profilaktyki. Mając styczność z różnymi stomatologami, każdemu brakowało co najmniej 1 z tych 3 wyżej wymienionych kryteriów stomatologa-specjalisty, dlatego też chodzenie do dentysty było dla mnie po prostu koszmarem - z kilku powodów: wypadające po 3 dniach plomby, sadystyczne podejście lekarza, brak informacji o profilaktyce oraz o błędy w leczeniu zębów. Zmieniło się to z chwilą, gdy za namową koleżanki udałam się do Pana doktora Krzysztofa Balickiego. Po pierwsze po wejściu do gabinetu spotkałam się wysoką kulturą osobistą doktora Balickiego, którego uśmiech burzył mój niepokój przed jakimkolwiek bólem związanym z leczeniem. Po przekroczeniu progu gabinetu powitała mnie uspokajająca relaksacyjna muzyka, w tle której Pan doktor przeprowadził ze mną DOKŁADNY , WYCZERPUJĄCY wywiad, a następnie POINFORMOWAŁ mnie o możliwości zastosowania znieczulenia z UWZGLĘDNIENIEM informacji o opłacie za znieczulenie. Wybór czy zastosować je , czy nie Pan doktor pozostawił dla mnie. Następnie bardzo profesjonalnie Pan doktor Balicki poinformował mnie o KOLEJNOŚCI tego jak będzie przebiegał zabieg. Wszystko odbyło się BEZBOLEŚNIE. Do Pana doktora Balickiego chodzę od kilku lat i mimo, że na świecie wszystko się zmienia , to JEDNA rzecz pozostaje NIEZMIENNA : PROFESJOLALIZM, DOKŁADNOŚĆ, INDYWIDUALNE PODEJSCIE PANA Doktora Balickiego do PACJENTA. Pragnę zwrócić uwagę na JEDNĄ bardzo charakterystyczną cechę kunsztu sztuki dentystycznej Pana doktora Balickiego : TEN specjalista ŁACZY WIEDZE Z PRAKTYKĄ w oparciu o najwyższej jakości materiał wykorzystywany w leczeniu zębów jak również z wykorzystaniem najbardziej rozwiniętej techniki co ewidentnie wyklucza ból i pozwala na szybkie wyleczenie. Każda wizyta u Pana doktora Balickiego to dla mnie zero stresu oraz 100 % gwarancji Najlepszej JAKOŚCI a także dawka relaksu i zapomnienia o kłopotach, ponieważ wiem, że mogę zaufać Pan doktorowi Balickiemu i czuję się tam bezpiecznie. WAŻNE jest także to, że PAN doktor Balicki po zakończeniu zabiegu udziela dokładnych i szczegółowych informacji w połączeniu , z krótkim instruktażem odnośnie profilaktyki w aspekcie dbania o zęby. Pan doktor jest jedyny w swoim rodzaju i nie zamienię go na innego dentystę, ponieważ dla mnie jest mistrzem którego praca i wysiłek jest widoczna na moich pięknych, białych, zdrowych zębach - każdego dnia . Polecam wszystkim tego stomatologa bo jest REWALACYJNY pod każdym względem … dosłownie .

Edyta

Witam! Obserwuję opinie na temat Pana Doktora i odnoszę wrażenie że ktoś na siłę niesłusznie próbuje w ostatnim czasie zdyskredytować jego pracę i stosunek do pacjentów. Jestem pacjentem Doktora ponad 2 lata i w tym czasie dał mi się poznać jako osoba kompetentna, nie bojąca się skonsultować trudnego przypadku z innym specjalistą. Mimo swojego młodego wieku uratował moją czwórkę bo tzw leczeniu tzw "specjalisty". Dzięki niemu mogę się ciszyć pełnym uśmiechem i wbrew temu co piszą tzw "pacjenci" ZAWSZE pyta o podanie znieczulenia (tym bardziej, że jest dodatkowo płatne), ZAWSZE ...

Witam!
Obserwuję opinie na temat Pana Doktora i odnoszę wrażenie że ktoś na siłę niesłusznie próbuje w ostatnim czasie zdyskredytować jego pracę i stosunek do pacjentów. Jestem pacjentem Doktora ponad 2 lata i w tym czasie dał mi się poznać jako osoba kompetentna, nie bojąca się skonsultować trudnego przypadku z innym specjalistą. Mimo swojego młodego wieku uratował moją czwórkę bo tzw leczeniu tzw "specjalisty". Dzięki niemu mogę się ciszyć pełnym uśmiechem i wbrew temu co piszą tzw "pacjenci" ZAWSZE pyta o podanie znieczulenia (tym bardziej, że jest dodatkowo płatne), ZAWSZE daje gwarancję na wykonaną pracę (w moim przypadku prace zawsze wykonywał z taką precyzją, że nie musiałem z niej korzystać), dla mnie i moich znajomych, których poleciłem ZAWSZE poświęca tyle czasu ile potrzeba, odpowiada na wszelkie pytania, wbrew opisowi w poprzedniej opinii nie wlepia szczoteczek, tylko opisuje różnicę w działaniu manualnych i elektrycznych. No, ale skoro "specjalista" z poprzedniej opinii wie lepiej...szczególnie które są lepsze....
Reasumując, polecam Pana Doktora, jest moim dentystą i się go trzymam, bo w dzisiejszych czasach trudno o takiego dobrego specjalistę. A Pan Doktor niech dalej, mimo tych tzw opinii pozostanie sobą w końcu pieniaczy nie brakuje, tyle, że nie mają świadomości że takim zachowaniem sami sobie szkodzą.

Mam diametralnie inną opinię na temat tego lekarza. Leczę się u niego, bo jest kompetentny, rzeczowy i mimo młodego wieku jest świetnym lekarzem. Po za tym jest bardzo miły i potrafi rozładować stress. Jestem za !!!

Bardzo kompetenty i mily stomatolog. W tym momencie 1 z 2 do ktorych mam pelne zaufanie.

Generalnie, dr Balicki leczy szybko, bezboleśnie, fachowo, natomiast, jest średnio komunikatywnym człowiekiem, jak również niespecjalnie uprzejmym, rzadko zdarza mu się podziękować pacjentowi za wizytę lub choćby odpowiedzeić dobranoc, ale nie to jest najważniejsze:)choć z drugiej strony biorąc pod uwagę obowiązujący w tej przychodni cennik, który nawet jak na warunki krakowskie prezentuje dość wysokie ceny...można by oczekiwać troszkę więcej.