Bardzo dobry lekarz, człowiek. Operował moja mamę, dokonał rzeczy niemożliwych. Doktor Banc jest neurochirurgiem na najwyższym światowym poziomie. Po prostu " Złota Rączka" w swojej dziedzinie. Dziękuję, Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz ma podejście do pacjentów opanowany przejmuje wszystkich nawet po godzinach żeby wszyscy tacy lekarze byli.

Genialny. Nigdy nie zapomnę że uratował mnie. Modlę się za niego. Cierpliwy,przyjmuje po godzinach pracy,oddany temu co robi.

świetny lekarz, miły, godny polecenia, fachowiec w każdym calu, polecam wszystkim.dziękuje za wszystko panu doktorowi, dzięki niemu powracam do zdrowia

Podejście pełne profesjonalizmu. To człowiek odpowiedzialny i poważny, do tego miły i naprawdę godny zaufania, a jeśli chodzi o zdrowie, to wydaje mi się bardzo ważne. Opiekuje się mną już ładnych parę lat i mimo to, nie potrafię powiedzieć o Nim ani jednego złego słowa. Nasuwa mi sie tylko jedno, które kieruję do Pana Krzysztofa - DZIĘKUJĘ. Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,diagnozy bezbłędne,delikatność postępowania przy kontakcie z pacjentem,otwarty na pozostałe problemy zdrowotne pacjenta. Gorąco polecam tego lekarza,tym bardziej że trudno znaleźć tak dobrego fachowca przyjmującego w ramach kontraktu z NFZ.

Wspaniały, kompetentny, bardzo miły.Dzięki Panu moja mama żyje, dziękuję bardzo w jej imieniu :). Polecam tego neurochirurga

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

Super lekarz , spokojny, cierpliwy, kompetentny, o dużej kulturze osobistej.

miałem z panem doktorem do czynienia na oddziale i więcej nie chciałbym , podszedł do mnie jak do naciągacza który próbuje symulować złe samopoczucie , pytanie tylko po co ? kilkukrotnie próbowałem z nim grzecznie porozmawiać o dolegliwościach , bezskutecznie , ostatnim razem powiedział , że nie ma czasu bo już idzie do domu , więc odpuściłem. Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

Może jest i dobrym lekarzem ale podejścia żadnego.

Wspaniały człowiek, cudowny lekarz, zawdzięczam mu życie- chciałabym coś dla niego zrobić, czuję wielką wdzięczność- Panie doktorze bardzo dziękuję!!!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sosnowiec"?

Szpital Świętej Barbary
Sosnowiec