dr n. med. Krzysztof Barnyk

Okulista

3,9

Bardzo dobry specjalista od oczu ,zasługuje na najwyższe uznanie,jest okulistą z powołania .Polecam tego specjalistę wszystkm chorym na schorzenia tego typu

Przed kilkoma tygodniami dr Barnyk operowal moja 70-letnia matke na zacme. Moja matka wyraza sie o tym lekarzu w samych superlatywach: jest on bardzo kompetentny, wzbudza zaufanie, w czasie zabiegu caly czas z nia rozmawial, informujac o kolejnych czynnosciach i dodajac jej odwagi, jest bardzo uprzejmy, poswieca duzo czasu na rozmowe i badanie, po operacji cierpliwie i dokladnie prowadzi swojego pacjenta az do wyzdrowienia. Bardzo godny polecenia.Wysoka kultura osobista i kompetencja medyczna.

Mój ojciec miał zator na głównej żyle w oku.pomimo, że miał skierowanie do szpitala nie przyjęli go w Arkońskim (może się bali odpowiedzialności i złej statystyki).Dr Barnek przyjął go bez kolejki i leczy go.wizyta była długa,dokładna i miła.Dr widać było że wie co mówi,więc czuliśmy się bezpiecznie.nie tylko chciał wyleczyć oko ale zlecił badania aby dowiedzieć się przyczynę powstania zatoru.WSPANIAŁY MĄDRY CZŁOWIEK a do tego przystojny.

Oby więcej lekarzy w tak fachowy i ludzki sposób podchodziło do pacjentów.

Oby więcej lekarzy w tak fachowy i ludzki sposób podchodziło do pacjentów.

Lekarz bardzo kompetentny, specjalista w swojej dziedzinie. Dobry kontakt,wzajemna współpraca podczas wizyt. Ogólnie pozytywny człowiek, w obecności którego pacjent nie odczuwa skrępowania, dzięki czemu z łatwością można zdiagnozować problem. Szczerze polecam:)) Usatysfakcjonowana pacjentka

Usatysfakcjonowana pacjentka

Od lat korzystam z uslug Dr. Barnyka i z przyjemnoscia musze stwierdzic , ze jest on jednym z najlepszych ,( z waskiego grona najlepszych )okulista w regionie zachodniopomorskim. Kazdemu polecam korzystanie z wiedzy i kompetencji Dr. Barnyka. Lojalna pacjentka

Lojalna pacjentka

Dzień dobry!dowiedziałam sie od koleżanki że Pan dr. operuje powieki....chciałam zasęgnąc opinii...Dziękuję...

Wspaniały i mądry człowiek, życzliwy, uprzejmy i konkretny. No i przy tym przystojny;-)

Rozmowa ( 5 min ) mało konkretna za 75 zł. Życiorys zawodowy podany w internecie nie jest aktualny (sprawdziłam w klinice) co wprowadza pacjenta w błąd. gość

Rozmowa ( 5 min ) mało konkretna za 75 zł.

gość

Konkretny,wzbudzający zaufanie.Bardzo sympatyczny.LUDZKI. Polecam!!!!Wdzięczna pacjentka.