dr n. med. Krzysztof Barnyk

Wspaniały i mądry człowiek, życzliwy, uprzejmy i konkretny. No i przy tym przystojny;-)

Mój ojciec miał zator na głównej żyle w oku.pomimo, że miał skierowanie do szpitala nie przyjęli go w Arkońskim (może się bali odpowiedzialności i złej statystyki).Dr Barnek przyjął go bez kolejki i leczy go.wizyta była długa,dokładna i miła.Dr widać było że wie co mówi,więc czuliśmy się bezpiecznie.nie tylko chciał wyleczyć oko ale zlecił badania aby dowiedzieć się przyczynę powstania zatoru.WSPANIAŁY MĄDRY CZŁOWIEK a do tego przystojny.

Poświęcił dziecku 5 min ,spóżnił się 20 min,skasował 100 pln co daje dobry wynik 1200 pln na godzinę

Dzień dobry!dowiedziałam sie od koleżanki że Pan dr. operuje powieki....chciałam zasęgnąc opinii...Dziękuję...

Konkretny,wzbudzający zaufanie.Bardzo sympatyczny.LUDZKI. Polecam!!!!Wdzięczna pacjentka.

Lekarz bardzo kompetentny, specjalista w swojej dziedzinie. Dobry kontakt,wzajemna współpraca podczas wizyt. Ogólnie pozytywny człowiek, w obecności którego pacjent nie odczuwa skrępowania, dzięki czemu z łatwością można zdiagnozować problem. Szczerze polecam:)) Usatysfakcjonowana pacjentka

Usatysfakcjonowana pacjentka

Od lat korzystam z uslug Dr. Barnyka i z przyjemnoscia musze stwierdzic , ze jest on jednym z najlepszych ,( z waskiego grona najlepszych )okulista w regionie zachodniopomorskim. Kazdemu polecam korzystanie z wiedzy i kompetencji Dr. Barnyka. Lojalna pacjentka

Lojalna pacjentka

Wszsytko dobrze. SUPER Lekarz.. POLECAM!!!!!!!!!!

Wszsytko dobrze. SUPER Lekarz.. POLECAM!!!!!!!!!!