dr n. med. Krzysztof Bartosz

Gastroenterolog, Gastrolog

Bardzo dobry, kompetentny specjalista. Razem z anestezjologiem tworzą tandem godny najwyższych ocen.

Niestety, kilka lat "leczenia" bez żadnego skutku, dopiero inny lekarz doprowadził mnie do ładu ...

Bardzo kompetentny specjalista, już po pierwszej wizycie potrafi postawić trafną diagnozę.To co najważniejsze to fakt, że słucha pacjenta bardzo uważnie, jest bardzo uprzejmy.Oczarował mnie swoim profesjonalizmem oraz podejściem do pacjenta.

Świetny lekarz 100% godny polecenia po wizytach u 3 specjalistów i braku diagnozy u Dr. zostałem potraktowany poważnie z każdym słowem się liczył uważnie przeglądał wyniki badań Naprawdę Warto!!!

Bardzo dobry specjalista, świetnie naświetlił mi moja chorobę i sposoby jak mam sobie z nią radzić, sposoby proste a skuteczne

Bardzo dobry fachowiec. Korzystam z pomocy medycznej tego lekarza od ponad 10 lat.

Pan doktor to uprzejmy i bardzo dobry lekarz. Ogromna wiedza łączy się u niego z wyczuciem i delikatnością. Stara się pomóc pacjentowi. Wszystko wyjaśnia. Nie ma pospiechu. Bardzo pomogły mi leki od pana doktora. Dodatkowo zostałem podbudowany psychicznie. Otrzymałem wskazówki dotyczące sposobu żywienia. Pan doktor liczył się z każdym moim słowem. Poważnie traktuje pacjenta i jego odczucia. Polecam. To kompetentny, zdecydowany lekarz, który leczy zgodnie z przysięgą "Po pierwsze nie szkodzić".

doktor nie odmówił mi przyjęcia mimo że nie byłem zapisany na wizytę.Był bardzo miły mimo ,że przyjmował już kilka godz. ina pewno był zmęczony.Poświęca dużo czasu na wizytę i bardzo dokładnie tłumaczy badanie.Już po wzięciu pierwszej dawki leków odczułem poprawę.dodam,że doktor poprawiał to co schrzanił inny lekarz.Tą drogą chcę wyrazić swoją wdzięcznośćza uratowanie zdrowia a może życia?

wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest kompetentny,dokładny.

wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest kompetentny,dokładny.