lekarz Krzysztof Bednarek

Bardzo dobry lekarz uratował moje jajniki gdy reszta lekarzy kazała usunąć gdy miałam 22 lata a teraz mam 32 i troje dzieci jestem z mu wdzięczna bo jakbym słuchała innych nie miałabym nic

Minęło już 5 lat od czasu kiedy pan doktor obróciłby moje życie w koszmar, chociaż i tak wyjął z mojego życia kilkanaście godzin, bo nie pamiętam ich wcale; i zafundował kolejne kilka dni strachu. W 5 tygodniu ciąży, gdzie ja byłam w cudownej euforii, że będę miała dziecko pan doktor bez skrupułów powiedział, że nie wiadomo czy ciąża się rozwija i kazał przyjść za tydzień. Tydzien później na wizycie w szpitalu poinformował jakgdyby nigdy nic, że ciąża się nie rozwija o trzeba usunąć. Od tamtego momentu pamiętam nie wiele. Następnego dnia przyjętao mnie do szpitala w celu usunięcia ciąży. przygotowana już byłam do zabiegu, biała koszula, wenflon i ciągły płacz... Położne tłumaczyły, że tak będzie lepiej, "bo czasami dzieci z takich ciąż rodzą się z wadami". Przed zabiegiem ordynator oddziału zrobił mi USG stwierdzając,że ciąża jest w porządku i dla pewności zostawił mnie jeszcze przez dwie doby w szpitalu, aby sprawdzić czy płód się rowija - i potwierdził! Moje dziecko za tydzień kończy 5 lat, jest cudownym, radosnym i żywym chłopcem. Nie chcę myśleć do czego ten lekarz mógł doprowadzić przez stres w jakim się przez niego znalazłam. Dla dobra nienarodzonych jeszcze dzieci ten lekarz powinien zrezygnować z pełnienia tego zawodu, zwłaszcza, że ja nie byłam pierwszym takim przypadkiem i nie wiadomo ile dzieci przez niego na ten śiwat nie przyszło. Pan doktor pozostawia w mojej i męża pamięci ciągłą linię, bo wtedy obumarliśmy. Naszczęście uratował moje dziecko dr Rosiński, a potem trafiłam do rąk doc. Pietrygi. Drogie przyszłe Mamy potwierdzajcie takie diagnozy jak moja u innych lekarzy, bo to może zmienić całe życie.