lekarz Krzysztof Berak

2,5
2,5

Lekarz z odpowiednim doświadczeniem, który znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Szybka diagnoza i odpowiednie rozpoznanie. Pierwszy raz byłem ratowany i zostałem bardzo uprzejmie potraktowany. Bardzo dziękuję i osobiście polecam.

Pierwszy raz byłem ratowany i zostałem bardzo uprzejmie potraktowany.
Bardzo dziękuję i osobiście polecam.

Zamieszczam swoją opinię, by może oszczędzić komuś stresu, ktory sama przezylam przed wizytą, przeczytawszy pozostałe, tak negatywne, komentarze. Lekarz ma specyficzne poczucie humoru, ale jego momentami zadziwiające wypowiedzi są żartobliwe i rozluzniaja atmosferę. Mimo duzego stresu, aż zasmialam sie kilka razy podczas wizyty. Poza tym zostałam dokladnie i na spokojnie poinformowana o nastepnych krokach leczenia, a najwazniejsze rzeczy lekarz zapisal mi na kartce. Nadal jestem pełna obaw, ale czuję się nieco bezpieczniej po takiej wizycie. Faktycznie, nie otrzymalam diagnozy, ale rozumiem, że była ona po prostu niemożliwa. Zarzut jakoby lekarz byl "bardzo niesympatycznym czlowiekiem" wynikac moze chyba tylko z niezrozumienia stylu i intencji lekarza. Na ten moment polecam.

Zgadzam się całkowicie. Jeśli ten pan nie chce pracować w przychodni, to po co przyjmuje pacjentów i odwala robotę? Albo praca, albo się zwalniamy i nie pobieramy pensji. On przecież jest utrzymywany z opłat/podatków pacjentów.

Bardzo niemiły człowiek. Nikomu nie polecam. Wizyta skończyła się po 3 minutach. Nie chce pomóc: diagnozy żadnej nie robi.