lekarz Krzysztof Bereza

3,5
3,6
3,4
3,4

Prowadziłam u dr. Berezy pierwszą ciążę i mam mieszane uczucia. Generalnie pan doktor był bardzo miły, poświęcał dużo czasu, zlecał badania, robił usg i wypisywał zwolnienia. Mam jednak do niego duży żal za to, że nie wykrył mojej ciąży, nawet podczas usg w 5 tc. A przecież wystarczyło zlecić test ciążowy z krwi. Zamiast tego lekarz przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki,których wg ulotki nie bierze się w ciąży. W 8tc na USG dr Bereza wykrył ciążę, uspokoił, że wszystko jest dobrze i rzeczywiście tak było do końca.

Przygotował i prowadził moją pierwszą ciążę. Spokojny, konkretny i rzeczowy. Nie straszy i nie mówi za dużo - u mnie się sprawdził.

Lekarz, ktory jest być może kompetentny, i rzeczywiście mily dla młodych i ladnych pacjentek ( byłam tego świadkiem), ale panie +50 nie maja u niego szans - w tym wieku w/g p doktora trzeba się cieszyć, że się żyje i nic innego nie oczekiwać. Dolegliwości i dyskomfort związny z menopauza są w/g p doktora czymś nieuniknionym i nie ma co liczyc, że uzyska się jakąkolwiek poradę, czy leczenie. jedyna rada i odpowiedź, to że lata płyna i trzeba to pzryjmować z pokorą i na nic nie liczyć. Zapłacilam za te mądrości, poszlam do innego ginekologa i już wiem, że to arogancja i niekompetencja pana Berezy jest pierwszoplanowym problemem, a nie mój wiek. Pan Doktor powinien miec na drzwiach plakietkę "Tylko dla ładnych i młodych pacjentek"

Ja polecam. Miły człowiek. Zna się na rzeczy - dwoje dzieci mam, dwie ciąże prowadził, w tym jedna stresogenna, ale się sprawdził, jako lekarz i człowiek.

To najlepszy lekarz jakiego znam :) Prowadził moją ciążę od początku i byłam bardzo zadowolona... Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze konkretny, uprzejmy, potrafi uspokoić i pozytywnie nastroić... Badanie po porodzie wykonuje bardzo delikatnie... Zdaje sobie sprawę, że poród nie zamyka sprawy ale czujnie obserwuje i zadaje pytania. Gorąco polecam!!!

Polecam dr K.Bereze ze wzgledu na jego kompetencje i delikatnosc w badaniu - prowadzil mi ciaze i niegdy nie mialam do niego zadnych zastrzezen

W porównaniu z innymi lekarzami do ktorych chodziłam to złoty człowiek. Nic wiecej dodawac nie trzeba.

Świetny ginekolog, najlepszy jakiego zam :))

Świetny ginekolog, najlepszy jakiego zam :))

Według mnie jest BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ

Według mnie jest BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ