Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy ginekolog do którego idzie się bez stresu. Polecam wszystkim paniom

Przekazuje bardzo dużo informacji, z których wynika, że cały czas skrupulatnie aktualizuje swoją wiedzę. Łagodzi przez to bardzo skutecznie moje obawy jako pacjentk

godny zaufania, nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem

godny zaufania, nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem

Super lekarz, zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Doświadczony, kompetentny, wyrozumiały, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Prowadził dwie moje zagrożone ciąże i obie donosiłam dzięki NIEMU bez komplikacji. Dzieci urodziły się zdrowe a ja szybko doszłam do siebie. Naprawdę super lekarz polecam każdemu.

Super lekarz. Prowadził pierwszą moją ciążę :) wszystko dobrze poszło.Mam nadzieję, że drugą ciążę też poprowadzi, bo nie wyobrażam sobie innego lekarza.

polecam!!!!! super fachowiec:):):):)wzbudza zaufanie. wszystko dokładnie tłumaczy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Zgierz"?

Szpital
Musierowicza 1 B/C