lekarz Krzysztof Bergander

Polecam!!! Super lekarz, fachowiec. Miałam usuwany trzon macicy miesnikowatej laparoskopowo. Wszystko poszło ok, czuję się świetnie. Lekarz godny zaufania.

Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pierwszy ginekolog do którego idzie się bez stresu. Polecam wszystkim paniom

godny zaufania, nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem

godny zaufania, nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem

Przekazuje bardzo dużo informacji, z których wynika, że cały czas skrupulatnie aktualizuje swoją wiedzę. Łagodzi przez to bardzo skutecznie moje obawy jako pacjentk

Super lekarz. Prowadził pierwszą moją ciążę :) wszystko dobrze poszło.Mam nadzieję, że drugą ciążę też poprowadzi, bo nie wyobrażam sobie innego lekarza.

polecam!!!!! super fachowiec:):):):)wzbudza zaufanie. wszystko dokładnie tłumaczy

Super lekarz, zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Doświadczony, kompetentny, wyrozumiały, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Prowadził dwie moje zagrożone ciąże i obie donosiłam dzięki NIEMU bez komplikacji. Dzieci urodziły się zdrowe a ja szybko doszłam do siebie. Naprawdę super lekarz polecam każdemu.