dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

Moje wizyty u Pana Beslera zaczęły się przed ukończeniem 18 roku życia. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadził 3 operacje, z których jestem bardzo zadowolona. Podczas leczenia służył pomocą, dobrą radą oraz poświęcał mi dodatkowy czas na wyjaśnienie przebiegu wykonywanego zabiegu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa innym.

Lekarz który zna się na swoim fachu. Moja córka była operowana przez doktora i po złamaniu kolana oprócz blizny nawet wspomnienie nie zostało. A w innym szpitalu nie wiedzieli co z nią zrobić. Z całego serca polecam doktora.

Od roku zmagałam się z kontuzją kolana. Lekarze, do których chodziłam w ciągu tego roku twierdzili, że jest to zwykłe stłuczenie. Podczas rezonansu wyszło uszkodzenie łąkotki, więc moja mama od razu zapisała mnie do dr. Beslera. Miesiąc po wizycie zostałam zoperowana przez samego dr. Beslera. Naprawdę polecam tego lekarza, który ma indywidualne podejście do pacjenta.

Kasa, kasa i kasa. Brak diagnozy przez 4 tyg. Zwlekanie żeby jak najwięcej wyciągnąć kasy od pacjenta, co tydzień 180 zł.