Krzysztof Białach

Chirurg stomatolog

Polecam!!!! w pierwszy dzień świat Bozego narodzenia doktor przyjoł mnie bez żadnego ale tak mnie bolał ząb , ze jeszcze troche i byz wariowała przyjał mnie po mimo ,ze miał gości przyjoł mnie z usmiechem i ja bylam usmiechnieta jak on to nazwał przyszla z usmiechem i wyjdzie z usmiechem i tak bylo nic nie bolalo a jestem taka osoba ktora boi sie detysty on w tym dniu byl dla mnie Bogiem ktory nie pozwolil mi cierpiec i doktor jest wyrozumialy mily i tani . Pozdrawiam i polecam

Wyrywałem resztki korzenia w czwartek poszło szybko i sprawnie. Niestety trochę bolało po wyrwaniu i brałem nurofen forte (bardzo długi korzeń)i bałem się czy nie ma jakiś komplikacji. Na moje szczeście Pan Doktor mimo uroczystości rodzinnych przyjął mnie w niedzielę, obejrzał wszystko kontrolnie, założył opatrunek i uspokoił mnie. Polecam.

gorąco polecam nazywam go moim WYBAWCA co inny lekarz popsuł on mi naprawił polecam

Dziękuję serdecznie za pomoc.Pan doktor podszedł bardzo profesjonalnie do mojej sprawy, a jego działania przyniosły natychmiastową ulgę.Polecam wszystkim, zwłaszcza tym,którzy boją się wizyty u dentysty (tam nie ma czego).Dr Białach wykonuje swoją pracę bardzo zręcznie,że nawet człowiek się nie obejrzy - już jest po sprawie.Polecam!

Polecam. Stomatolog profesjonalista, usunął mi zęba bardzo sprawnie. Podejście do pacjenta bardzo delikatne i dba o dobre samopoczucie pacjenta.

Wizyty były dwie.Pierwsza w prywatnym domu, a druga w gabinecie. Przy pierwszej wizycie wyrywany był ząb za kwotę 150 zł przy "ponoć" najlepszym znieczuleniu, które raczej nie zadziałało... Niestety przy tym zabiegu pan doktor wyrwał mi plombę z zęba obok, co oczywiście następnego dnia przy tzw "bezpłatnej kontroli" poskutkowało założeniem opatrunku za kwotę 100 zł. Jak twierdzi moja dentystka nie było to konieczne, bo ząb był już kiedyś leczony i wystarczyło założyć nową plombę, ale podejrzewam, że był to celowy zabieg, by wyłudzić od pacjenta jeszcze więcej pieniędzy... Ten dentysta może i dobrze robi zęby, ale rzeczywiście zdziera z pacjentów przysłowiowe "ostatnie gacie", dlatego nie polecam...

Doktor był jedynym lekarzem, który chciał mnie przyjąć z bólem w nocy. Dzieki niemu mogłem spokojnie spac i pojsc następnego dnia do pracy.

Szybkie i bezbolesne leczenie bolącego od dwóch tygodni zęba. Polecam

Szybkie i bezbolesne leczenie bolącego od dwóch tygodni zęba. Polecam

Niestety byłem kiedyś zmuszony skorzystać z usług tego "lekarza". pogotowie stomatologiczne było nieczynne, a strasznie bolał mnie ząb i skierowano mnie wówczas do lek. Białacha do gabinetu w jego domu. Moje wspomnienia związane z wizytą u niego przypominają najgorsze koszmary senne. Sama poczekalnia wyglądała na zadbaną, natomiast to co zobaczyłem w gabinecie przeszło moje najśmielsze oczekiwania, fotel był w opłakanym stanie (rozdarcia, zniszczenia), widać że bardzo stary, obok fotela znajdowała się spluwaczka, która z zachowaniem higieny miała niewiele wspólnego. Na środku sali ustawiony był parawan, a za nim niewielki stolik z ustawionymi kilkoma buteleczkami, prawdopodobnie ze znieczuleniem, strach pomyśleć co jeszcze się tam znajdowało. Znieczulenia dostałem aż dwa zastrzyki, mimo że miałem rwane dwa zęby obok siebie. Generalnie całość przypominała salon fryzjerski ze starych filmów na dzikim zachodzie. Dodatkowo żona została w chamski sposób wyproszona z "gabinetu", bo rzekomo mnie stresowała i oczywiście za wszystko pan "doktor" zawołał horrendalną kwotę. Rozumiem, że było to w godzinach nocnych i że znieczulenie kosztuje, ale mimo wszystko 175 złotych od wyrwanego zęba to jednak sporo. Do żądanej kwoty zabrakło nam chyba 20 złotych, bo nie byliśmy przygotowani na aż taki koszt, to jeszcze kazał nam wysypać z portfeli wszystkie drobne, jakie mieliśmy przy sobie i kazał koniecznie zjawić się na wizytę w gabinecie koło rynku w celu leczenia pozostałych zębów. Oczywiście więcej się nie pojawiliśmy u niego i szczerze odradzamy komukolwiek, a zwłaszcza rodzicom z dziećmi, jeśli nie chcą, żeby dziecko bało się wizyt u dentysty. Omijać szerokim łukiem!!!