lekarz Krzysztof Bizoń

Taka osoba nie powinna nazywać się lekarzem, ponieważ hańbi ten zawód. Całą wizytę próbował wyładować złość na mnie, ponieważ przyszedłem 40 minut przed otwarciem i obudziłem śpiocha. Nie chciał mnie wpuścić do gabinetu mimo, ze miałem skierowanie, wyzywał od durni, popychał mnie, próbował zabierać moje rzeczy i wyrzucać z gabinetu. Gdy zacząłem nagrywać rozmowę wszystkiego się wyparł. Zagroził mi słowami „długo pan w tej pracy nie popracuje”. Koniec końców podbił mi badania bez ani jednego pytania w moją stronę odnośnie zdrowia.

Nie wiem skąd się biorą takie opinie jak "bardzo dobry" Doktor przy badaniu na prawo jazdy, prosił aby pokazać czerwoną pieczątkę na jego biurku i tyle... Później dostałem zaświadczanie ważne na 5 lat! Mimo braku przeciwwskazań, jednak za 5 lat trzeba ponownie zapłacić za wizytę i wydanie dokumentu (razem min 150 zł). Poszedłem więc do innego lekarza i nie było problemu. Dla mnie to cwaniak żerujący na 18-latkach i innych robiących kurs na prawo jazdy.

bardzo wredny lekarz. Zero kultury osobistej, niemiły, niesympatyczny i nie doswiadczony. Zdecydowanie odradzam... pacjent

Zdecydowanie odradzam...
pacjent