dr n. med. Krzysztof Błaszczyk

Ginekolog położnik, USG

Lekarz z powołaniem, miły, kulturalny. W swojej okolicy latami szukałam takiego ginekologa, znalazłam poza granicami miasta. Dzięki Panu Doktorowi cieszymy się z mężem naszą córeczką. Polecam zdecydowanie. Temu komuś kto pisze takie głupie "seksulane wstawki" powiem jedynie, ze powinien sie wstydzic. Pan Doktor i owszem jest przystojny...może własnie odmówił...

Osoba, która napisała tą opinię chyba leczy swoje kompleksy albo chce Panu doktorowi zaszkodzić. To świetny specjalista, poważny i skupiony na swojej pracy. Niesie pomoc innym, więc jeśli ktoś chce sobie robić żarty to chyba źle trafił. Dzięki Panu Doktorowi mamy śliczną córeczkę Lenkę. Leczyliśmy się przez 9 lat u różnych lekarzy i tylko ten ciepły i kompetentny człowiek potrafił nas właściwie zdiagnozować. Polecam w 100%. Magda

Ktoś kto pisał ten "seksualny"opis nie wie nawet,że Pan doktor nie przyjmuje publicznie a tylko prywatnie.Nic dodać nic ująć.Ja jestem mamą 6 letniego synka,którego mamy dzięki Panu doktorowi.Teraz spodziewam sie drugiego dziecka i nikt poza Panem doktorem nie wierzył,że mi się uda.

Niesamowity cwaniak.Buduje dom za kilka milionów a odmawia zapłaty za usługę w wysokości 200 zł. Proszę na niego uważać

osobiście leczyłam się u Niego rok. Wydałam kupę kasy, ale nie potrafił mi pomóc (pco)- teraz jestem w ciąży dzięki specjalistom z Białegostoku - szczerze odradzam - mam porównanie. Ponadto uważam, że jest bezczelny i zarozumiały - nie chciał mi wydać dokumentacji medycznej!!!

polecam chyba mu się podobam ponieważ chciał uprawiac seks ale tak to bardzo miły

BARDZO MIŁY, CIERPLIWY, DOŚWIADCZONY LEKARZ.POLECAM PANA DOKTORA WSZYSTKIM KTÓRYM POTRZEBNA JEST POMOC W ZAKRESIE GINEKOLOGII. PRZESZŁAM Z PANEM DOKTOREM CAŁĄ MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ ,URODZIŁAM ZDROWĄ CÓRCIĘ I MAM ZAMIAR PRZEJŚĆ Z NIM MOJĄ KOLEJNĄ CIĄŻĘ

Jedyny lekarz,którego mogę polecić,świetny lekarz,który poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje,do każdego problemu podchodzi indywidualnie a nie książkowo.Przeszłam wielu "specjalistów",ale dopiero po leczeniu u pana doktora zostałam mamą najcudowniejszego synka na swiecie.

Polecam. Wart każdej wydanej w gabinecie złotówki.

Polecam. Wart każdej wydanej w gabinecie złotówki.

Bardzo dobry ginekolog, wizyta u doktora mnie uspokoiła i dała nadzieję.

Bardzo dobry ginekolog, wizyta u doktora mnie
uspokoiła i dała nadzieję.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita