dr n. med. Krzysztof Błaszczyk

Ginekolog położnik, USG

Odradzam wizytę u pana doktora Nie pozostaje w kontakcie z pacjentem gdy jest potrzeba zdrowotna Jest problem z wydaniem dokumentacji medycznej Mimo ilości wypowiadanych przez doktora słow pacjent ma nieodparte wrażenie ze doktor nie jest empatyczny. Jest mocno skoncentrowany na zarobku, nawet za maseczke trzeba u niego płacić, 2 zł Wizyty b drogie choć standard placówek nie jest adekwatny do ceny Niestety kobieta nie czuje się zaopiekowana. Wrecz przeciwnie, doktor trywializuje samopoczucie pacjentki

Odradzam wizytę u pana doktora
Nie pozostaje w kontakcie z pacjentem gdy jest potrzeba zdrowotna
Jest problem z wydaniem dokumentacji medycznej
Wizyty b drogie choć standard placówek nie jest adekwatny do ceny

Niesamowity cwaniak.Buduje dom za kilka milionów a odmawia zapłaty za usługę w wysokości 200 zł. Proszę na niego uważać

Lekarz z powołaniem, miły, kulturalny. W swojej okolicy latami szukałam takiego ginekologa, znalazłam poza granicami miasta. Dzięki Panu Doktorowi cieszymy się z mężem naszą córeczką. Polecam zdecydowanie. Temu komuś kto pisze takie głupie "seksulane wstawki" powiem jedynie, ze powinien sie wstydzic. Pan Doktor i owszem jest przystojny...może własnie odmówił...

osobiście leczyłam się u Niego rok. Wydałam kupę kasy, ale nie potrafił mi pomóc (pco)- teraz jestem w ciąży dzięki specjalistom z Białegostoku - szczerze odradzam - mam porównanie. Ponadto uważam, że jest bezczelny i zarozumiały - nie chciał mi wydać dokumentacji medycznej!!!

Bardzo dobry ginekolog, wizyta u doktora mnie uspokoiła i dała nadzieję.

Bardzo dobry ginekolog, wizyta u doktora mnie
uspokoiła i dała nadzieję.

Polecam. Wart każdej wydanej w gabinecie złotówki.

Polecam. Wart każdej wydanej w gabinecie złotówki.

Ktoś kto pisał ten "seksualny"opis nie wie nawet,że Pan doktor nie przyjmuje publicznie a tylko prywatnie.Nic dodać nic ująć.Ja jestem mamą 6 letniego synka,którego mamy dzięki Panu doktorowi.Teraz spodziewam sie drugiego dziecka i nikt poza Panem doktorem nie wierzył,że mi się uda.

Osoba, która napisała tą opinię chyba leczy swoje kompleksy albo chce Panu doktorowi zaszkodzić. To świetny specjalista, poważny i skupiony na swojej pracy. Niesie pomoc innym, więc jeśli ktoś chce sobie robić żarty to chyba źle trafił. Dzięki Panu Doktorowi mamy śliczną córeczkę Lenkę. Leczyliśmy się przez 9 lat u różnych lekarzy i tylko ten ciepły i kompetentny człowiek potrafił nas właściwie zdiagnozować. Polecam w 100%. Magda

polecam chyba mu się podobam ponieważ chciał uprawiac seks ale tak to bardzo miły

Świetny specjalista,niesamowicie cierpliwy i miły,dzięki niemu mamy cudowną córeczkę Jagodę!nigdy się nie poddaje i szuka dobrych rozwiązań,każdej przyszłej mamie polecam serdecznie!!!