lekarz Krzysztof Błaszczyk

2,5
2,5

Trafiłam do szpitala z urazem łokcia. Pierwsza wizyta, mimo 6 godzinnego oczekiwania na SOR przebiegła w porządku, założono mi szynę wykonano RTG i zalecono wizytę kontrolną za dwa tygodnie u P.Krzysztofa Błaszczyka. Pierwszy raz w życiu poczułam się potraktowana przez lekarza jak śmieć a nie pacjent :) Dziwi mnie to, że tak niekompetentna i nie kulturalna osoba, wykonuje ten zawód i leczy ludzi. Już na wejściu do gabinetu dało się odczuć olewczy stosunek lekarza. Zostałam wysłana na zdjęcie RTG i zdjęcie szyny, mimo mojego zgłoszenia w rejestracji tych dwóch rzeczy, zostałam bezpośrednio poproszona na badanie RTG, po wykonaniu zdjęcia spytałam gdzie mam ściągnąć w takim razie szynę Pani odparła, że ona nie wie i czemu nie przekazałam takiej informacji na początku, że zdjęcie ma być bez gipsu. ( Czy to pacjent ma wiedzieć czy gips w danej sytuacji ściąga się przed badaniem czy po badaniu ? :) ) Wróciłam do gabinetu lekarskiego P.Błaszczyka i zdjęciami RTG, gdzie już na wejściu zaczęły lecieć K****, czy to jest kultura na poziomie lekarza ? Pan stwierdził, że on nic nie widzi ale po chwili stwierdził, że widzi złamanie z przemieszczeniem i odłamkami kości ! Przypominam, że zostało stwierdzone stłuczenie. Mimo, mojej prośby o ponowne badanie, ponieważ jest to nie możliwie żebym miała złamaną rękę- bo po 3 dniach nie mogłabym nią normalnie ruszać, Pan powiedział , że widzi to co widzi i spytał czy będę się z nim kłócić ? Powiedział, że przepisze zalecenia a ja mam robić co chce. Mimo mojej prośby, czy może ze mną porozmawiać i wytłumaczyć Pan wolał siedzieć w ciszy. Poprosiłam o sprawdzenie dotykowo ręki, P.Błaszczyk zrobił to w sposób jak by mi miał wykręcić rękę i na to, jak powiedziałam, że to boli odparł NO WŁAŚNIE ! :) Przy takim wykręcaniu zdrowa ręka by też bolała! Dostałam ponowne zalecenie szyny, i kontrola za 2,5 tygodnia. To co ? Złamanie z przemieszczeniem ale zakładamy materiał na rękę, który ma ją stabilizować ? Pan już chyba sam nie wiedział co tam widział. TOTALNY BRAK SZACUNKU I BRAK KOMPETENCJI !!!! Oczywiście zgłosiłam się odrazu do prywatnej poradni, gdzie wykonałam ponownie RTG i miałam konsultacje z ortopedą, który stwierdził, że żadnego złamania z przemieszczeniem nie było, a szczególnie odłamków kości. A ręka w ciągu dwóch tygodni powinna wrócić do normy. Brak mi słów na tego człowieka, mam nadzieje, że karma do Pana wróci i jak będzie Pan w potrzebie, zostanie Pan tak samo potraktowany przez inną osobę, jak traktuje Pan swoich pacjentów. Bezczelne zachowanie i człowiek bez empatii, którego nawet nie powinno się nazywać lekarzem.

Najlepszy lekarz chirurg na jakiego mogłam trafić, przede wszystkim kompetentny i mega konkretny, z ogromną wiedzą, lekarz znający się na swoim fachu w 100%, zawsze będę wdzięczna że trafiłam pod opiekę tego lekarza DZIĘKUJĘ :)

DZIĘKUJĘ :)

Osoba opryskliwa, nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Pan prezentował podejście jakby konsultacja była dla niego karą, przy czym warto pamiętać że otrzymuje wynagrodzenie za swoje usługi! Także jak nie chce ich świadczyć to sugeruje zaprzestać praktyki lekarskiej.

Odradzam wszystkim i żałuję, że straciłam czas na kontakt z tym lekarzem. Nie wykazuje żadnego zainteresowania pacjentem. Niestety jest również mało uprzejmy i prezentuje olewczy stosunek, zero tłumaczeń i zadnej inicjatywy. Proszę omijać szerokim łukiem.

Proszę omijać szerokim łukiem.

Moja mama po urazie nogi została zapisana do poradni ortopedycznej, która znajduje się w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim pech chciał, że trafiliśmy na tego Pana. Już na pierwszej wizycie dało się odczuć, że jest to lekarz dość nieprzyjemny, który w mojej ocenie jest sfrustrowany tym, że musi przyjmować pacjentów. Nie odpowiadał na zadane przeze mnie pytania tylko w ciszy przeglądał wypis z SOR, a następnie wysłał nas na RTG, gdy wróciłyśmy zapytałam jak wygląda sytuacja „ no na zdj RTG nie widzę złamania ‘’ trochę mnie to zszokowało i zadałam pytanie jeśli nie ma złamania to po co jest gips na nodze? W odpowiedzi usłyszałam „ Nie będę się kłócił z tomografem, jeśli tam wyszło złamanie to tak jest ‘’ zdecydował o przedłużeniu unieruchomienia nogi na 2 kolejne tygodnie. Przed kolejną wizytą dostałyśmy wraz z mamą zalecenie zdjęcia gipsu i zrobienia rtg, gdy weszłyśmy po 1,5 godzinnym opóźnieniu i to kolejna wizyta, która przebiegała w ciszy, postanowiłam więc zadać pytanie: „ Jak wygląda sytuacja, czy wszystko jest w porządku? Odpowiedź lekarza jak zwykle zdawkowa: „ tak, dobrze ‘’ Zapytałam więc z czego wynika opuchlizna i się zaczęło.. Pan doktor był nad wyraz nieuprzejmy, „ Po co Pani zadaje pytania, czy ja udzieliłem Pani głosu? To jest Pani kolejny wybryk na wizycie, że odzywa się Pani bez mojego pozwolenia – przyznam, że aż mnie zamurowało, nie wiedziałam co mam odpowiedzieć. Zwróciłam więc uwagę, aby nie podnosił głosu i jednak odnosił się do pacjenta i jego rodziny z szacunkiem, a pytania zadaje ponieważ chce się dowiedzieć jak wygląda sytuacja. Poinformował mnie, że na kolejną wizytę moja mama ma przyjść z inną osobą, bo on sobie mnie nie życzy ( nie będzie takiej wizyty u tego Pana). W momencie, gdy wychodziłyśmy z gabinetu moja mama usłyszała jak pod nosem komentuje sobie: „ kur.. ‘’
Z całego serca odradzam wizyty u tego Pana.

Doktor Błaszczyk - Super facet i świetny lekarz- polecam jak najbardziej. Wizyta bardzo przyjemna, dolegliwości przebadane, zdiagnozowane i wielka ulga już po wyleczeniu. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie pozdrawiam.

Zostałam zapisana do tego lekarza w poradni ortopedycznej w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim po urazie łokcia. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, najbardziej był oburzony że nie mam ze sobą kartki z wypisem z SOR co chyba rzutowało na dalszy przebieg wizyty, nie wykonał żadnego badania manualnego w celu oceny stanu stawu łokciowego, nie obejrzał płyty z rezonansu, jedynie po przeczytaniu opisu rezonansu stwierdził, że konieczne jest dalsze unierchomienie ręki według jego opinii nawet na 6 tygodni na co nie wyraziłam zgody, po czym stwierdził, że może na 2 tygodnie w ortezie, nie dostałam żadnych informacji o urazie, powiedział że po tym czasie będzie decydował bo uraz jest za świeży. Na szczęście skonsultowałam to z dwoma innymi lekarzami prywatnie (naprawdę warto poświęcić to 150 - 200 zł i nie dać z siebie zrobić osoby niepełnosprawnej), którzy zbadali moją rękę, jej zakres ruchu, stabilność łokcia, obejrzeli dokładnie płytę z rtg i rezonansem, zalecili rehabilitacje dzięki której będę mogła w szybkim czasie dojść do pełnej sprawności. Nie wiem jak duży byłby przykurcz po 6 tygodniach w gipsie ale mała szansa, że mogłabym jeszcze kiedykolwiek wyprostować i mieć sprawną rękę a mam 29 lat. Radzę omijać tego lekarza, widać, że jest sfrustrowany i wyżywa się na pacjentach. 1,5h czekania wizyta trwała może 5 minut...

Niestety podejście, kultura jaki i wiedza tego pana wołają o pomstę do nieba. To jest pomyłka i farsa, że ten pan "leczy" ludzi. Powinien czym prędzej zaprzestać swojej praktyki. Opinia dwóch niezależnych lekarzy ortopedów o 180 stopni odmienna od opinii tego pana. Stanowczo odradzam dla własnego zdrowia!

Niestety podejście, kultura jaki i wiedza tego pana wołają o pomstę do nieba.
To jest pomyłka i farsa, że ten pan "leczy" ludzi.
Powinien czym prędzej zaprzestać swojej praktyki.
Stanowczo odradzam dla własnego zdrowia!

Miałem dużą nieprzyjemność spotkać tego pana który podobno jest lekarzem. Niesamowicie chamski typ. Aż dziwne że taki człowiek pracuje w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Chamskie podejście, o wszystko miał do mnie pretensje i w ogóle po co do niego przyszedłem... A miałem złamanie kości uda i stwierdził że tym się nie zajmuje. Nie zbadał tylko kazał iść do innego lekarza. A wszystko to było wypowiedziane słowami gorszymi niż słyszałem od pijaczków pod sklepem.

Wczoraj miałam wątpliwą przyjemność spotkania tego pana (forma odpowiednia do zachowania) w SOR w Kozienicach. Dawno nie spotkałam lekarza o takim podejściu do pacjenta. Powiedzieć, że odnosi się do pacjenta w sposób chamski to jak nic nie powiedzieć. Wszyscy wiedzą jak pan doktor się zachowuje, a jednak nic z tym nie robią. Jeśli nie odpowiada mu praca z ludzi bo uważa ich za idiotów to niech zmieni zawód.