lekarz Krzysztof Błecha

Rehabilitant

Pan Doktor Krzysztof Błecha to lekarz z powołania i bardzo dobry diagnosta.Z całego serca polecam Pana Doktora .

Bardzo dobry specjalista od kręgosłupa i nie tylko, trafiłem do Pana Doktora w styczniu 2013 po niefortunnej przygodzie na snowboardzie, po wykonaniu rezonansu miałem stwierdzone wpadnięte jądro miażdżyste s1-l5 i ucisk na korzeń co powodowało ostrą rwę kulszową, w pewnym momencie rozpoczął się bezwład lewej nogi, przy chodzeniu prawą nogą robiłem krok a lewą nogę "ciągnąłem" za sobą, koszmarny ból ustępował tylko przy leżeniu. Po 6 miesiącach leczenia wszystkie objawy minęły a ja mogę powoli wracać do sportu. Dodam jeszcze że w międzyczasie inny "lekarz" ortopeda dał mi skierowanie na operację.

Jestem bardzo zadowolona z jego usług ponieważ wyleczył moją chorobę kręgosłupa lekami homeopatycznymi nastawieniem kręgosłupa ,choć inni lekarze twierdzili że pomóc mi może jedynie operacja, poza tym zalecił mojemu synkowi leki ziołowe na astmę i katar alergiczny które sprawiły że nie musi stosować sterydów

JEST UPRZEJMY I NA PRAWDĘ WZBUDZA ZAUFANIE....POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM...OPRÓCZ WSZYSTKIEGO UJĄŁ MNIE SKROMNOŚCIĄ A TO NIEZWYKŁA RZADKOŚĆ :)

Kompetentny, uprzejmy, polecam,pomógł na pewno kilku moim znajomym po moim poleceniu

Leczyłam się u pana doktora na zawroty głowy, bardzo mi pomógł.Rzaden lekarz nie odkrył przed nim że mają one przyczynę w kręgosłupie a nachodziłam się po neurologach laryngologach.Skierował mnie do niego mój szwagier którego uratował od operacji -miał mieć operowany kręgosłup z powodu wypadnięcia dysku.

miałam rwę kulszową z powodu wypadnięcia dysku, i skierowanie na operację po leczeniu bóle ustały i mogę normalnie pracować