lekarz Krzysztof Boćkowski

Kardiolog

Bardzo dobry kardiolog, bardzo dokładny, pomógł moim znajomym, których leczy od wielu lat, Polecam tego lekarza

Odradzam tego lekarza wszystkim. Niby kardiolog, ale chyba się na tym nie zna. Swojego czasu leczyła się u niego duża część mojej rodziny. Złego leczenia tego lekarza znam kilka przypadków, natomiast można się skupić teraz na jednym. Pacjent przebył zawał kilkanaście lat temu wykryty przez tego lekarza, no i niby wszystko ok, ale po kilku latach przy badaniach przez kilku innych lekarzy mówiąc im, ze jest po przebytym zawale, każdy się dziwi i nie widzi nic takiego. Kilkanaście lat leczenia, regularne branie leków, prywatne wizyty u tego pana na nic? No już nie istotne. Pacjent skarży się na ból w klatce przy wysiłku już od kilku lat - metoda lekarza? - nitrogliceryna i chwilę odpocząć... i tak w kółko do tej pory, żadnych badań w tym kierunku itp. Tym bardziej, że kardiolog ten wie o miażdżycy w nogach pacjenta. Dwa tygodnie po wizycie u kardiologa, bardzo duży ból w klatce piersiowej po nie tak dużym wysiłku. Po krótkiej konsultacji z lekarzem rodzinnym od razu podejrzenie choroby wieńcowej i skierowanie do szpitala na badania, szczególnie koronarografię, o której kardiolog przez kilkanaście lat nie wspomniał, nie zlecił badania!! Podczas wizyty w szpitalu, po badaniu koronarografii okazuje się, że pacjent ma w 90% zapchaną żyłę! W szybkim trybie na operację by-passów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gdyby lekarz ten zajmował się należycie pacjentem, nie musiałoby dojść do operacji, która sama w sobie niesie mnóstwo powikłań, nie mówiąc o okresie rekonwalescencji.
Ogólnie radzę wszystkim szerokim łukiem omijać tego lekarza. I nie, nie piszę tego, żeby tylko zrobić mu złą opinię, raczej zależy mi na tym, żeby inni pacjenci nie musieli przeżywać tego samego. Samo ustawienie leków życia nie gwarantuje, plotki co, kto, gdzie i jak nawet nie wypadają, żeby lekarz je prowadził.
NIE POLECAM - WRĘCZ ODRADZAM!

Pan doktor został mi polecony przez znajomą. Potrzebne mi były konsultacje z powodu stwierdzonego u mnie płynu w osierdziu (usg serca). Pan doktor widząc mnie pierwszy raz w życiu stwierdził że muszę się leczyć psychicznie. Totalny szok i trauma. Nie polecam.

Bardzo dobry kardiolog. Wreszcie on ustawił mi tak leki, że moje wyniki zaczęły się poprawiać i stabilizować. Jak widzę negatywne opinie piszą anonimowi użytkownicy. Konkurencja?

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Uratował mojego męża od śmierci.

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Uratował mojego męża od śmierci.

Podobno kompetentny, ale niestety okropny z niego człowiek. Był po prostu niemiły i chamski. Mimo, że poszłam do niego z polecenia, bardzo się zawiodłam - nie uzyskałam żadnej pomocy. I w dodatku musiałam za to zapłacić...

Witam wszystkich; Polecam Pana doktora w 100%. Ponad rok szukałam doktora, który postawi mnie na nogi. Każdy twierdził, że wszystko ok a ja czułam, ze z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dopiero wizyta u Pana Boćkowskiego dała mi odpowiedź co się ze mną złego dzieje. Trzy miesiące właściwego leczenia i powoli wracam do życia. Dziękuję Panie doktorze. Gorąco polecam tego lekarza:)

Witam wszystkich;

Jest jednym z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem. Rzeczowy, umie ustawić leki w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Znam dużą grupę ludzi, którzy zawdzięczają temu lekarzowi zdrowie i życie. Stosuje nowe osiągnięcia medyczne.

bardzo kompetentny lekarz, uratował już 3 osoby w mojej rodzinie, zna sie na chorobach, ja leczę u tego lekarza zastawki, ale pan Boćkowski zwraca również uwagę na inne dolegliwości, wykonuje specjalistyczne badania w gabinecie, interesują jego inne choroby u pacjenta, np tarczyca, podagra czy cukrzyca

Byłem kilka lat temu u tego lekarza prywatnie. Owszem miły. Co do kompetencji się nie wypowiem bo się nie wykazał. Pojawiły mi się jakieś sercem, podałem objawy, nie zlecił podstawowych badań. Wmówił mi chorobę, której nie miałem, przepisał nieodpowiednie leki. Czując się nie tak po lekach poszedłem do innego kardiologa, to nie mógł uwierzyć, że tak można mnie było zdiagnozować. Okazało się, że leki niepotrzebne, diagnoza chybiona, wzięta z powietrza. Drugi kardiolog nie mógł uwierzyć, że bez podstawowych badań można zaczynać leczenie. Jak się potem okazało problem okazał się "kosmetyczny" ...

Czując się nie tak po lekach poszedłem do innego kardiologa, to nie mógł uwierzyć, że tak można mnie było zdiagnozować. Okazało się, że leki niepotrzebne, diagnoza chybiona, wzięta z powietrza. Drugi kardiolog nie mógł uwierzyć, że bez podstawowych badań można zaczynać leczenie. Jak się potem okazało problem okazał się "kosmetyczny" wystarczyło trochę magnezu i potasu.
Ilości stresu i nieprzespanych nocy po diagnozie pana Boćkowskiego pamiętam do dziś. Nie życzę nikomu takich przeżyć.