lekarz Krzysztof Boguszewski

2,7
2,7
2,4
2,5

Moim zdaniem bardzo w porządku lekarz. Ma specyficzne poczucie humoru, mi ono akurat odpowiada. Mam bardzo dobre ogólne wrażenie. Miałem styczność z P. Doktorem dwa razy, raz z dzieckiem - uraz głowy, drugi raz sam - problemy naczyniowe. Nie powiem złego słowa.

Upadek ze schodów, rozcięcie głowy. Pan doktor szybko się mną zajął, rana zszyta migiem, badanie zrobione bardzo szybko. Polecam

Trafiłam do doktora z 5-latkiem, który rozciął głowę. Nie mam żadnych zarzutów ani do kompetencji ani do kultury osobistej tego lekarza.

Uraz głowy dwulatka, dziecko upadło z wysokości około 1 m, dziecko wymiotuje dwa razy, jeden raz wymioty są z krwią. Lekarz zleca 2 zdj. Rtg. Na objaw jakim są wymioty z krwią lekarz bez zaglądania do buzi stwierdza że może dziecko język przycielo. Dziecko przytomne, wystraszaone. Lekarz zbadał tylko źrenice. Nie dotknął brzucha, żeber. Po wykonaniu zdj. Rtg głowy nie stwierdzono urazu czaszki. Zostaliśmy odeslani do domu żeby obserwować dziecko. Lekarz rzeczywiście ma chamski i lekceważący stosunek do pacjenta. Oczywiście w wypisie z SOR brak słowa o tym że dziecko wymiotowalo. Za to jest zdanie że to rodzice nie wyrazili zgody na hospitalizacje dziecka.

Po urazie glowy u dwulatka, bez żadnych niepokojących objawów zlecił 5 zd rtg glowy. W pracowni rtg złapali sie za głowę i dzieki temu zapaliła Nam sie lampka ostrzegawcza i zrezygnowaliśmy z rtg. Wystarczyła sama obserwacja. Nie polecam.

Ogólnie lekarz miły,ale żarty czasami nie na miejscu... Mała kompleksowość podejścia do pacjenta, nie polecam

Poszłam z wbitą igłą w stopę. Dr "i co teraz do serca się przemieści hahahah" ja mówię słucham a on: no niektórzy idioci tak myślą. A Ty taka młoda i co? No do piachu pewnie?

To skandal i wstyd dla szpitala, że taki człowiek pracuje u nich. Ten "lekarz" nigdy nie powinien pracować z ludźmi. Jego podejście do pacjentów i fachowość przynosi wstyd całemu szpitalowi i innym pracownikom. Osobiście zamierzam złożyć na niego skargę do dyrekcji szpitala. Takiego chama jeszcze w życiu nie spotkałem.

brak mi słów na tego lekarza bardzo nieprzyjemny i najlepiej by było żeby mu czasu nie zajmować byłam u niego z małym dzieckiem które złamało nogę a on ;;przyłożyć opatrunek i poboli 2 dni i przejdzie ;; okazało się że noga złamana

bardzo niemiły,nieuprzejmy, unikający jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego... brak słów... nie pracuje na pewno z powołania lecz przymusu... zdecydowanie nie polecam :(