dr Krzysztof Bojar

Seksuolog, Ginekolog

Większość ludzi decydując się na wizytę u lekarza seksuologa odczuwa duży stres, dlatego w trakcie naszej pierwszej rozmowy staram się rozładować napięcie i emocje związane ze zgłaszanym problemem.

Wizyta trwa 30 minut, umawiamy się zawsze na konkretną godzinę. Jeśli zgłasza się para partnerów przeznaczam na wizytę 60 minut.

Gabinet seksuologiczny jest nastawiony na udzielanie pomocy osobom mającym problemy we współżyciu seksualnym i trudności w funkcjonowaniu w związkach partnerskich....

Bardzo polecam Pana Doktora. Jest osobą z dużą wiedzą i bardzo kontaktową. Byłam u wielu lekarzy w kilku miastach zanim trafiłam do doktora Bojara. Trafnie postawił diagnozę i skierował mnie do specjalisty, który wyleczył mnie z mojej choroby, a zmagałam się z nią od kilkunastu lat. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za okazaną pomoc.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

Polecam tego lekarza! Jest to człowiek, który wie co robi. Cechuje go duża wiedza, uprzejmość, chętnie odpowiada na wszelkie pytania. To do niego poszłam na pierwszą wizytę ginekologiczną i pomógł mi przezwyciężyć stres nią wywołany. Pomógł mi dobrać optymalną metodę antykoncepcji, wytłumaczył wszystko dokładnie, zlecił sporo badan dodatkowych. Polecam!

lekarz miły z doświadczeniem ale mało rozmowny nie wyjaśnia wszystkiego tylko powierzchownie wyjaśnia sytuacje.Jeśli ma mało pacjentek to poświęca dużo czasu zmierzy ciśnienie,zważy popyta ale jeśli jest już więcej to tylko badanie, recepta jeśli potrzebna i do widzenia

Wizyta przyjemna. Dr uprzejmy badał delikatnie Byłam pierwszy raz u ginekologa więc nie mam zdania jeszcze.

Bardzo dobry specjalista. Pomógł mi w trudnej chorobie ginekologiczno-endokrynologicznej, z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Ogromna wiedza, i kompetencje. Poza tym bardzo kulturalny i kontaktowy.

Prawdziwy lekarz z powołania, kompetentny, kulturalmy, wzbudzający zaufanie, z ogromną wiedzą, gorąco polecam i sama bardzi się cieszę, że do Niego trafiłam.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, w razie problemów zawsze można się zwrócić do Pana Doktora. Podczas wizyty poświęca tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się i zawsze ma czas dla pacjentki. Nie zleca niepotrzebnych badań, nie myśli tylko jak za wszelką cenę podnieść sobie statystyki, lecz myśli także o zdrowiu pacjentki. Jestem jego pacjentką od kilku lat i co najważniejsze nigdy nie zauważyłam zachłanności materialnej z jego strony. Naprawdę lekarz z powołania. Polecam.