lek. dent. Krzysztof Bolibok

Super specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, strach odchodzi na bok :) Miałam wyrywane dwie ósemki - zero bólu. Cieszę się, że na niego trafiłam i śmiało go POLECAM!

O Panu doktorze mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.Zawsze pomoże o każdej porze,nigdy nie odmówił przyjęcia mojego dziecka i mnie jak również i wszystkich moich znajomych,którzy leczą się u Niego.Nigdy nie było problemów,wręcz przeciwnie zostawał po godzinach gdy zaistniała taka potrzeba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta jak i posiada dużą wiedzę.Każdemu poleciłabym Tego lekarza i oczywiście życzę wszystkim żeby na swojej "drodze stomatologicznej" spotykali tylko tak dobrych,zaangażowanych i pomocnych lekarzy jak Pan Doktor.Moja przedmówczyni powinna najpierw pomyśleć co pisze a nie wypisywać bzdury i oczerniać tego lekarza.Czasami trzeba poczekać,ale nie wynika to z winy lekarza tylko ze stanu w jakim znajduje się pacjent przed nami.Zresztą tak się dzieje nie tylko u lekarzy stomatologów lecz i u innych lekarzy specjalistów.Grunt żeby być człowiekiem i nie patrzeć tylko na swój czubek nosa tak jak Pani która pisze,że czekanie 20 minut to skandal.Ciekawe czy Pani widziała co ten lekarz robił u klienta przed nią???Widać tylko jej jednej nie pasuje Ten lekarz.A może to z tą Panią coś jest nie tak skoro wszyscy inni wypowiadają się bardzo pozytywnie na temat dr Boliboka .A może Pani mi powiedzieć gdzie jeszcze Pan Doktor przyjmuje,bo może będę miała bliżej niż na Jana Sawy????

Super lekarz bardzo sympatyczny bardzo dobre podejscie do pacjenta i do dzieci

Super lekarz bardzo sympatyczny bardzo dobre podejscie do pacjenta i do dzieci

Cieszę się że trafiłem w końcu do takiego miłego, zdolnego i solidnego lekarza który mi pomógł przede wszystkim i liczę że będę dalej mógł na nim polegać ,

Bardzo zdolny,miły człowiek:-)zna się na tym co robi zawsze jest miły dla pacjenta i nie mysli o tym jak wyrwać kasę tylko jak pomóc pacjentowi.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Lublin"?

Piotr Jurkowski

Chirurg stomatolog