dr Krzysztof Bryłkadr Krzysztof Bryłka - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bryłka

Dr Krzysztof Bryłka specjalista ortopedii i traumatologii, współtwórca Poradni Chorób Stopy- pierwszego w Polsce ośrodka zajmującego się wyłącznie chorobami w obrębie stopy i stawu skokowego. Wiedzę oraz doświadczenie praktyczne zdobywał podczas licznych staży w kraju i za granicą. Członek Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego oraz PFAS. Autor wielu artykułów o tematyce dotyczącej stopy i stawu skokowego oraz wystąpień na konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Miałem złamaną kość piętową. Jak się okazało leczenie nie dało oczekiwanego rezultatu. Dlatego trafiłem do dr Bryłki. Szkoda, że od razu mnie nie prowadził. Potrzebna była operacja naprawcza, która się udała. Polecam doktora w 100%, zna się na swoim fachu.

Haluksy bardzo mi dokuczały. Teraz to sobie myślę, czemu wcześniej się nie zgłosiłam do pana doktora. Miałam przeprowadzone wszystkie potrzebne badania niezbędne przed operacją. Dr Bryłka to świetny fachowiec i specjalista. Żadnych powikłań nie miałam, teraz mogę powiedzieć że mam zdrowe stopy.

Duży pozytyw dla Pana doktora, to specjalista jakich mało. Zna się na chirurgi stopy. Jak operować się to tylko u niego, nie będziecie żałować.

Przede wszystkim bardzo uważny i słuchający pacjenta lekarz. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na pytania. W łatwy i przystępny sposób omawia problem bez używania skomplikowanych terminów medycznych. Dzięki niemu szybko po kontuzji stawu skokowego wróciłam do zdrowia. Polecam w 100%

Zdecydowanie polecam, wysoka kultura osobista, rzeczowy, przedstawił problem i możliwości jego rozwiązania. Dwa tygodnie po pierwszym spotkaniu byłam już po operacji stopy, która przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Aktualnie jestem już po rehabilitacji i wróciłam do sprawności sprzed urazu

Pan doktor operował moje haluksy. Po zabiegu poczułam się jak nowo narodzona, ból jaki odczuwałam przed zabiegiem znikł, stopy wyglądają o wiele zgrabniej i co ważne znikł problem z doborem butów. Lekarz rewelacyjny z miłą aparycją i odpowiednim podejściem do pacjenta.

Do Pana doktora poszłam z haluksami. Od razu powiedział,że jedynie leczenie operacyjne pomoże. Zdecydowałam się na nie i oddałam swoje stopy w jego ręce. Już po zabiegu czułam ogromną ulgę. Super lekarz, bardzo sympatyczny i rzeczowy.

Do doktora trafiłam po operacji złamania śródstopia, która jak się okazało była wykonana źle i musiałam drugi raz przechodzić zabieg. Pan doktor bardzo wnikliwie przeanalizował moje leczenie zanim dotarłam do niego, wytłumaczył mi gdzie został wcześniej popełniony błąd po czym sam zoperował moją stopę. Jestem 3 miesiące po zabiegu i wracam do formy co mnie najbardziej cieszy.

Do Pana doktora Bryłki trafiłam jak źle stanęłam i skręciłam kostkę. Super lekarz, bardzo konkretny i sympatyczny. Przeprowadził mnie od początku do końca przez cały etap leczenia dając coraz to więcej ciekawych wskazówek na temat dbania o swoje zdrowie.

REWELACJA! 3XP! : profesjonalizm, pasja, poświęcenie. Przy okazji polecam przychodnię Zdrowa Stopa - wspaniali lekarze, recepcjonistki, rehabilitanci i Pani Ewa Zakrzewska ktora telefonicznie piekuje sie pacjentem po operacji. POLECAM!

REWELACJA! 3XP! :
profesjonalizm, pasja, poświęcenie.