lekarz Krzysztof Brzeszkiewicz

Pan Dorktor najprzyjemniejszy człowiek na świecie . Pierwszy raz spotykam tak miłego lekarza. Moja córka cały czas powtarza (jak zapytam - jaki był Pan Doktor?) „siuper, fajny doktor”. Córka ma 2 lata, jest trudnym pacjentem mimo to Pan Doktor potrafił spokojnie i sposobem podejść do dziecka. Niezwykle empatyczny, uśmiechnięty i pozytywny człowiek. Lekarz z powołania, kompetentny, wnikliwy, zaangażowany, potrafiący wysłuchać co się ma do powiedzenia. Trafiliśmy na Doktora przez przypadek ale teraz wiem ze mieliśmy szczęście :) polecam bardzo.

Pan Dorktor najprzyjemniejszy człowiek na świecie

Pan Doktor, to lekarz z powołania. Duża dawka empatii w podejściu do małego pacjenta. Bardzo wnikliwy, wyrozumiały a do tego sympatyczny człowiek. Tłumaczy dokładnie wyniki badań i postawioną diagnozę. Polecam z całego serca.

Wspaniały lekarz w cudownym podejściem do dzieci. Otwarty, uśmiechnięty, zainteresowany pacjentem. Dziecko od razu złapało kontakt z Panem mimo iż jest z natury bardzo nieśmiałe i nieufne do obcych.

Pan Doktor był u nas na wizycie domowej u moich dwóch synkow (2 lata i 4 miesiące). Ma bardzo dobre podejście do dzieci, miły, uprzejmy, a przy tym kompleksowo bada małych pacjentów. Zbiera dokładny wywiad, daje cenne wskazówki, podaje szczegółowy plan leczenia a przy tym nie przepisuje masy leków. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywany zawód.

Świetne podejście do małego pacjenta, dokładny i uważny. Długo z nami rozmawiał i cierpliwe badał córeczkę.

Pan Doktor przyjechał do naszego synka z wizytą domową. Zrobił na nas niezwykle dobre wrażenie- uprzejmy, fachowy a nade wszystko zainteresowany pacjentem.

Na pana doktora trafiliśmy podczas wizyty domowej. Bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał dziecko, ze spokojem odpowiadał na pytania i tłumaczył co dziecku może dolegać i jakie kroki podjąć. Nie przypisał reklamówki leków, tylko zalecił zbijanie temperatury, obserwację i konsultację za kilka dni. Oby więcej było takich lekarzy, zwłaszcza do nagłych przypadków, kiedy rodzice wpadają w panikę.