lekarz Krzysztof Budzyński

1,4
1,7
1,6

Arogancki , opryskliwy i bardzo nie uprzejmy. W końcu on jest tam dla pacjentów a nie pacjenci dla niego. Pierwszy raz spotkałam się z takim typem lekarza

Nie uprzejmy , arogancki jednym słowem szkoda gadać. Ludzie z taką osobowością nie powinny pracować w służbie zdrowia.

Niebezpieczny człowiek. Ktoś powinien skontolwac jego kompetencje i sposób traktowania pacjenta. Nie przyjmuje do szpitala pacjenta w ciężkim stanie. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza.

Człowiek, który reprezentuje swoją osoba prostactwo. Grubiański, niewychowany, nieuprzejmy w stosunku do personelu oraz pacjentów. Proszę zmienić zawód bo nikomu nie jest Pan potrzebny do szczęścia, mimo braków kadrowych,

Niestety trafiłem na bardzo nieuprzejmego i zadufanego w sobie człowieka. Przez takich ludzi tracimy zaufanie do białych fartuchów.

W imieniu mojej mamy, Ludwiki P., chciałabym Panu Ordynatorowi bardzo podziękować za opiekę podczas przyjęcia i pobytu na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie. Mama dziękuje również całemu personelowi oddziału za uprzejmość i dobrą opiekę. Pan Ordynator okazał się być człowiekiem troskliwym. Obserwował pacjentów kilkukrotnie w ciągu dnia, zlecał badania, rozmawiał z pacjentami. Atmosfera na oddziale wewnętrznym szpitala w Złotowie jest bardzo dobra. Mama mówi, że "super", a Pan Ordynator, Krzysztof Budzyński, to wspaniały człowiek.. Jakość opieki medycznej na tym oddziale wewnętrznym była dla nas dużym, pozytywnym zaskoczeniem. Dziękujemy serdecznie :)

Dziękujemy serdecznie :)

Pana tego nie mozna nazwac lekarzem. Podejscie do pacjenta jest ponizej poziomu krytycznego. Z rodzina nawet nie potrafi normalnie porozmawiac, na kazdym kroku wielce problemy. Pacjentowi z podejrzeniem kolejnego udaru krwotocznego odmawia przyjecia na oddzial Wewnetrzny. To co wyprawia ten pan jest wrecz komedia. Nikomu nie polecam tego lekarza