dr Krzysztof Bukowskidr Krzysztof Bukowski - zdjęcie profilowe

dr Krzysztof Bukowski

Urolog

Pracuje w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześniej pracował w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Wspaniały lekarz ! Kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie. Lekarz o niezwykłej osobowości. Empatyczny, życzliwy, cierpliwy,uprzejmy, z dużym poczuciem humoru. W obecności tego lekarza nawet choroba nowotworowa nie jest taka straszna. Po raz pierwszy spotkałam doktora w przychodni w Centrum Onkologii, ze zdiagnozowanym guzem nerki. Doktor Bukowski swoim profesjonalnym i życzliwym podejściem, pomógł mi podjąć decyzję o operacji w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii w Warszawie, przy której zresztą asystował miesiąc później. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego lekarza w tym trudnym czasie.Szkoda,że już tam nie pracuje. Jest to lekarz z powołania, o wysokich kompetencjach, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

Witam wszystkich tu Mariusz Żukowski powiem w skrócie mam 46 lat i byłem w wielu szpitalach jak szpital Kolejowy lub Szpital na Wrześnie ale ten lekarz jest godny zaufania z podejścia do pacjenta polecam z całą świadomością aby takich lekarzy jak najwięcej

Rzeczowy, kompetentny zakresie wiedzy urologicznej, życzliwy i kulturalny. Poważnie traktuje pacjenta i razem z nim podejmuje decyzję dotyczące dalszego leczenia . Wspaniały specjalista.

Pan Doktor Krzysztof Bukowski był trzecim lekarzem do którego trafiłem z moim schorzeniem i pierwszym, który w rzeczowy i kompetentny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja przypadłość i jak ją leczyć. Odpowiednia diagnoza i zaplanowane leczenie sprawiły, że zostałem ojcem dwójki dzieci. Byłem u Pana Doktora w nowo powstałej przychodni Medic House, którą również polecam.

Genialny lekarz. Miałem dosyć wstydliwe problemy z układem moczowym. Doktor Bukowski mimo młodego wieku wzbudził we mnie zaufanie i poprowadził leczenie tak, że po tygodniu problemy zniknęły. Dodatkowo Doktor jest osobą niesłychanie życzliwą, cierpliwą i uczynną. Interesuje się dalszym losem swoich pacjentów. Bardzo polecam wszystkim

Dziękuję bardzo za sprawne USG i pomoc w leczeniu układu moczowego. Dr. Bukowski jest miły i sympatycznym człowiekiem, a do tego specjalistą z olbrzymią wiedzą i umiejętnościami.

Pójście do doktora Bukowskiego to był dla mnie strzał w dziesiątkę. Jedna wizyta wystarczyła, potem szybki zabieg URS i nie ma śladu po kamyku. Polecam bardzo!

Doskonały lekarz i godny polecenia specjalista. Szybko i trafnie postawił diagnozę oraz zaproponował odpowiednie leczenie. Dziękuję za doskonałą opiekę.

Dziękuję za doskonałą opiekę.