lekarz Krzysztof Cegiełka

Internista

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,8/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,8/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Doktor Cegiełko kiedyś zareagował w kryzysowej sytuacji, która dotyczyła bliskiej mi osoby. Dziękuję. Niestety jest też druga strona medalu doktora Cegiełki i państwowej służby zdrowia, dla której pracuje doktor Cegiełka. Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej ...

Doktor Cegiełko kiedyś zareagował w kryzysowej sytuacji, która dotyczyła bliskiej mi osoby. Dziękuję. Niestety jest też druga strona medalu doktora Cegiełki i państwowej służby zdrowia, dla której pracuje doktor Cegiełka.

Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej opłaty, żeby móc zrobić zastrzyk w całym kraju, w każdym dużym i mniejszych miastach.

Doktorze, jeszcze raz dziękuję, że pomógł Pan bliskiej mi osobie. Jednak w tym drugim przypadku, patrząc przez pryzmat obowiązkowej co miesięcznej opłaty za zus w wysokości około 1500 złotych czuję się opluty, znieważony, i zostawiam tę opinię ku przestrodze dla innych. Ponoszę ogromne koszty zusowe i w zamian dostaję tylko jedno ambulatorium w kraju. Nie będę Pana polecał, a będę innych uprzedzał przed Panem.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat