lekarz Krzysztof Cegiełka

Z całego serca rekomenduję Pana Doktora jako kompetentnego specjalistę oraz fantastycznego człowieka. Będąc pod opieką Doktora jest się w najlepszych rękach. Jest profesjonalny w każdym calu, stwarza komfortowe warunki dla pacjenta, a Jego zaangażowanie za każdym razem mnie porusza. Poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba, w atmosferze spokoju i uważności. Nie znam drugiego takiego lekarza. Mam totalne zaufanie do Jego pracy, wiedzy, kompetencji. To brylant wśród lekarzy. Specjalista przez duże S. Dziękuję.

Doktor Cegiełka wykonywał u mnie USG. Bardzo dawno nie trafiałam do lekarza tak empatycznego, życzliwego i z tak profesjonalnym podejściem. Doktor przez całą wizytę dbał o moje samopoczucie. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania oraz wskazówek odnośnie dalszego postępowania. Sam również zadał mi kilka pytań, które wskazywały, że jest naprawdę zainteresowany moim stanem zdrowia i tym, czy jestem pod opieką specjalistów. POLECAM!

Najwspanialszy lekarz jakiego poznałam. Zawsze pomagał i pomaga w najtrudniejszych sytuacjach. Byłam świadkiem, jak odprowadzał osoby niewidome za rękę, pomagał w innych sytuacjach. Nie mam słów, które oddałyby moją wdzięczność. Dodam również, że Pan Cegiełka jest moim lekarzem od kilkunastu lat, więc miałam duże pole do obserwacji. DZIĘKUJĘ!!!

DZIĘKUJĘ!!!

Doktor Cegiełko kiedyś zareagował w kryzysowej sytuacji, która dotyczyła bliskiej mi osoby. Dziękuję. Niestety jest też druga strona medalu doktora Cegiełki i państwowej służby zdrowia, dla której pracuje doktor Cegiełka. Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej ...

Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej opłaty, żeby móc zrobić zastrzyk w całym kraju, w każdym dużym i mniejszych miastach.

Doktorze, jeszcze raz dziękuję, że pomógł Pan bliskiej mi osobie. Jednak w tym drugim przypadku, patrząc przez pryzmat obowiązkowej co miesięcznej opłaty za zus w wysokości około 1500 złotych czuję się opluty, znieważony, i zostawiam tę opinię ku przestrodze dla innych. Ponoszę ogromne koszty zusowe i w zamian dostaję tylko jedno ambulatorium w kraju. Nie będę Pana polecał, a będę innych uprzedzał przed Panem.