lekarz Krzysztof Cegiełka

Internista

Doktor Cegiełko kiedyś zareagował w kryzysowej sytuacji, która dotyczyła bliskiej mi osoby. Dziękuję. Niestety jest też druga strona medalu doktora Cegiełki i państwowej służby zdrowia, dla której pracuje doktor Cegiełka. Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej ...

Choruję przewlekle, muszę przyjmować zastrzyk w pośladek co 14 dni od 20 lat. Doktor Ciegiełka wypisał mi receptę na nfz na te zastrzyki ale TYLKO DO JEDNEJ przychodni w całym kraju. Jestem płatnikiem zusu, ten obowiązek jest mi narzucony. I nie mogę wyjechać na dłużej niż 10 dni, żeby nie musieć wracać po zastrzyk. W Luxmedzie wystarczy 160zł co miesięcznej opłaty, żeby móc zrobić zastrzyk w całym kraju, w każdym dużym i mniejszych miastach.

Doktorze, jeszcze raz dziękuję, że pomógł Pan bliskiej mi osobie. Jednak w tym drugim przypadku, patrząc przez pryzmat obowiązkowej co miesięcznej opłaty za zus w wysokości około 1500 złotych czuję się opluty, znieważony, i zostawiam tę opinię ku przestrodze dla innych. Ponoszę ogromne koszty zusowe i w zamian dostaję tylko jedno ambulatorium w kraju. Nie będę Pana polecał, a będę innych uprzedzał przed Panem.