lekarz Krzysztof Celejewski

Pan dr Krzysztof Celejewski to doskonały lekarz. Ujmujący, ciepły i otwarty na kontakt z pacjentem. Wspaniałe poczucie humoru, które ma swój znaczący udział w bardzo dobrej atmosferze, którą dr Celejewski tworzy podczas rozmowy z pacjentem. Wzbudza naturalne zaufanie do jego kompetencji. Miałem dzisiaj zabieg u Pana Doktora, który komentował to co w danej chwili robił podczas przebiegu zabiegu, kilkakrotnie pytając, czy odczuwam (lub nie odczuwam) ból. Zabieg został w taki sposób wykonany, że nawet przez chwilę nie odczuwałem żadnego dyskomfortu lub bólu. Po prostu doskonały Chirurg. Wspaniały Lekarz! Dziękuję Panie Doktorze, za to, że miałem wielką przyjemność Pana poznać!

super lekarz. z poczuciem humoru i inteligencja. przy tym swietnie wychowany i szanujacy pacjenta i jego czas. bylam w pozytywnym szoku po wizycie!!!!

Wspaniały lekarz , od razu widać że bardzo kompetentny i oddany swojej pracy. Bardzo dokładny. Podejście indywidualne do potrzeb i charakteru pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, objaśnia w uprzejmy i tak przyjemny sposób że nawet czując ból człowiek się uśmiecha. Polecam go każdemu ,kto potrzebuje pilnej i rzetelnej opinii, konsultacji i zwykłej pomocy z zakresu chirurgii, choć mam przeczucie że jego kompetencje wychodzą daleko poza tą specjalizację. Pozdrawiam i życzę powodzenia i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Jest Pan na właściwym miejscu. :)

Bycie pod opieką Pana Doktora to czysta przejmność. Poczucie humoru, wysokie kompetencje, luźne i uspokajające podejście do pacjenta. Zdecydowanie lekarz z pomowałania. Powodzenia Panie Doktorze :)

Wciąż poszukujesz " Piastów"?

Maciej Krajewski

Emilii Plater 47 lok.73
Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy "Izis"Lecznica Nr 34
Emilii Plater 47
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
Londyn
Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)