lekarz Krzysztof Cichoń

Alergolog, Pediatra

Na plus zasługuje długość wizyty oraz dyspozycyjność ale nie oszukujmy się, za tą cenę jakoś trzeba zagospodarować czas pacjentowi. Nie ma tu żadnych specjalistycznych badań, więc samo badanie nie wymaga wkładu finansowego lekarza, same hipotezy i przewidywania ale ogólnie ok, z tym że należy podkreslić że jest to tylko konsultacja która inaczej wygląda prywatnie a inaczej gdy już jesteśmy zwykłymi biednymi "kowalskimi".

Serdecznie polecam! Super podejście do dziecka, wszystko dokładnie wytłumaczone, wzór dla innych pediatrow.

Dr Cichoń, moim zdaniem, to wybitny specjalista. Zawsze uprzejmy (zarówno za czasów pracy w starogardzkim szpitalu, jak i na wizytach prywanych), dokładny, poszukujący, cierpliwy, spokojny. Korzystam z jego porad już 6 lat. Nigdy mnie nie zawiódł,zawsze dostępny pod telefonem. Moje dzieci go uwielbiają. Szczerze polecam. Myślę, że 200 zł za wizytę prywatną to nic złego. Dwie specjalizacje, minimum pół godzinne badanie, dostępny praktycznie każdego dnia i do tego rozległa medyczna wiedza, którą posiada. Warto. Znam wielu lekarzy, którzy za 10 minut kasują 150zl. A jak czytam opinie: słyszałam to i ...

A jak czytam opinie: słyszałam to i tamto. Nie słucha się ludzi,bo to brednie. Trzeba sprawdzać na własnej skórze.

Jest bardzo dobry w tym co robi. Mam dziecko astmatyczne na wziewach, co rusz cos dolega.Dr zawsze ma czas, przyjmie o kazdej porze, wyjasni, uspokoi jak trzeba. Nie wyobrazam sobie pojsc do innego lekarza w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia. Trzyma długo, bada dokładnie i kompleksowo. Często mozna zadzwonic i dopytac o rozne rzeczy. Doktor potrafi posłuchać kaszlu przez telefon :) Nie pojmuję dywagacji nt ceny. Nie chcesz-nie dzwoń, nie idź, nie płać.. Idź do kogoś za 40zł a potem tydzień w szpitalu. Ja dziękuję za takie ekscesy.!!!

"jak się idzie Prywatnie to nikt na tego lekarza nie narzeka bo bierze za to pieniądze to w końcu musi być miły. Ja byłam państwowo u tego lekarza i jego podejscie do mnie i mojego dziecka było obojętne według niego moje dziecko jest zdrowe i nic mu nie dolega.Diagnoza innego lekarza astma oskrzelowa zapisał odpowiednie leki i juz sie nie dusi od roku mamy spokoj." święta prawda. Byłam u dr Cichonia niedawno państwowo - diagnoza - dziecko zdrowe, można wychodzić z nią na dwór. Następnego dnia inny lekarz stwierdził obkurcz ...

święta prawda. Byłam u dr Cichonia niedawno państwowo - diagnoza - dziecko zdrowe, można wychodzić z nią na dwór. Następnego dnia inny lekarz stwierdził obkurcz oskrzeli - chyba myślał, że do wieczora stan sie pogorszy i przyjedziemy prywatnie... Wcześniej miałam z nim styczność w szpitalu i też bardzo obojętnie podszedł do dziecka. NIE POLECAM!!!

Lekarz godny polecenia, chodziłam do Niego z dwójką moich dzieci jako do alergologa - oczywiście prywatnie. Diagnozy zawsze były trafne. Dużo mi pomógł. Jednak koszt wizyty jest bardzo wygórowany- może to wynikać z tego, że w Starogardzie trudno o dobrego pediatrę, i jak ktoś ma większe problemy ze zdrowiem swojego dziecka to idzie właśnie do dr Cichonia. Ale muszę przyznać, że jest dobrym pediatrą i alergologiem. Nie wiem jaki jest gdy przyjdzie się do Niego państwowo- prywatnie, miły i kompetentny- zawsze szukający jakieś rady na dolegliwości dzieci. Pozdrawiam

Szczerzę mogę polecić dr Cichonia. Świetny specjalista, a przy tym uprzejmy, kontaktowy i poświęca na pacjenta naprawdę dużo czasu. W końcu jakiś lekarz wytłumaczył mi bardzo szczegółowo co dolega mojemu dziecku. Ufam doktorowi, zna się na swoim fachu (pomijając już, że codziennie w szpitalu spotyka się z różnorodnymi przypadkami i dzięki temu wie jeszcze więcej). A koszt wizyty... faktycznie kosztuje, ale ma prawo! 2 specjalizacje: pediatra i alergolog! Uważam, że słusznie się ceni!

Ja korzystałam z usług pana doktora kilka razy, raz nawet w szpitalu mnie przyjął - też prywatnie- chociaż miał dyżur, a jak byliśmy z chorym dzieckiem u doktora w niedzielę to wizyta kosztowała nas aż 200 zł. a było to zwykłe przeziębienie. Ale lekarz jak najbardziej kompetentny.