lekarz Krzysztof Cichoń

Alergolog, Pediatra

Wspanaiły lekarz. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Bada dokładnie, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dzięki czemu diagnoza jest trafna. Poza receptą daje wskazówki jak dbać o zdrowie dziecka. Z czystym sumieniem polecam. Naprawdę nigdy nie żałowałam wydanych pieniędzy na prywatną wizytę. Dziecko nie jest zestresowane a ja jestem usatysfakcjonowana i spokojna że jest pod profesjonalną i troskliwą opieką doskonałego specjalisty.

Jest to wspanialy czlowiek dzieki niemu moja corka nie jest roslina, gdzie stan zdrowia na to wskazywal, dzieki jego zaleceniom i skierowaniu do odpowiednich specjalistow. Jestem mu bardzo wdzeczna. Ten lekarz jest godny zaufania i jest lekarzem z powolania.Jeszcze raz uszanowania dla pana Krzysztofa Cichon. Gdy ja zaczelam leczyc corke to byla kwota 60 zl a wiadomo czasy i pieniadze tez sie zmieniaja.

Pan doktor zawsze stawia trafną diagnozę. Już kilka lat leczę u niego dziecko i zawsze leczenie przynosiło oczekiwane rezultaty. Nie podoba mi się, że niektórzy pacjenci mają " żal" do Niego o koszt wizyty. Drodzy Państwo, przecież to wy dokonujecie wyboru, lekarz za wami nie dzwoni.Chyba nie ladnie jest leczyć dziecko, a później krytykować. Za dużo, to zmieńcie lekarza...

Zna się na rzeczy nie owija w bawełnę, obiektywny

Zna się na rzeczy nie owija w bawełnę, obiektywny

chyba wszystko ok, ale koszt wizyty to trochę zbyt dużo, chociaż badał synka 45 minut,