lekarz Krzysztof Cieślik

Okulista, Okulista dziecięcy

Bardzo dobry lekarz, najlepszy w okolicy albo nawet i stolicy, podejście do mojego 5 letniego syna cudowne a badanie bezbłędne.

Zdecydowanie polecam. Byłam już z dzieckiem u wielu specjalistów (niestety wada jest dość skomplikowana ) ale dopiero u Pana Doktora dowiedziałam sie konkretów i w końcu dobór szkieł okazał się idealny dla mojej pociechy.

Zdecydowanie polecam tego lekarza i szczerze mówiąc dziwia mnie negatywne komentarze. Bywałam u wielu okulistów, ale nigdy nie zostałam tak dokładnioe zbadana i nie otrzymałam tak wyczerpujących informacji. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, z dużym zaangażowaniem i jak się okazało - dotychczasowe szkła były slabo dobrane. Dopiero Pan Doktor wskazał te, któe nosi się naprawde komfortowo. Polecam z czystym sumieniem

Miły, kulturalny, cierpliwy, dobry kontakt z dziećmi. Moja córeczka dała się zbadać i nawet wyszła zadowolona, a zazwyczaj u wszystkich lekarzy mamy problemy, bo z małej straszna płaksa. Gabinet ładnie wyposażony, dostosowany do przyjmowania dzieci, nawet jest przewijak. Polecam

Bardzo dobry specjalista, który nie zapomina, że pacjent to człowiek. Polecam!

Bardzo dobry specjalista, który nie zapomina, że pacjent to człowiek. Polecam!

Telefon w sprawie pilnej konsultacji 1,5 miesięcznego dziecka wykonany około godziny 17 w słuchawcę słyszę, że doktor już dawno wyszedł a i tak za bardzo na takich małych dzieciach się nie zna - słowa Pani odbierającej telefon ode mnie. Żenada jak i cała służba zdrowia w tym kraju. Chcesz pomóc swojemu dziecku i sobie idź na medycynę!

Nie polecam tego lekarza naprawde porazka ... doktor ma opoznienie i nie chce mu sie wysilac zeby zabawic dziecko nawet sprobowac ! stwierdzil ze On zbada ale na sile i tak mu sie nie udalo .. nie nie nie nie polecam szkoda dzieci !

Byłam u tego lekarza ze swoją 3 - letnią córką. podejście Pana doktora do dzieci to dno! Kompetencja ??? jaka kompetencja wg niego nic się z dzieckiem nie dzieje a ja po roku dowiadują się że muszę z dzieckiem jechać na operację i to najlepiej do Krakowa bo tam są najlepsi specjaliści. Całe szczęście że nie zostawiłam u niego wiecej kasy. NIKOMU NIE POLECAM !!!

Piszę koszt wizyty 200, bo nie dość że wizyta była na marne, to jeszcze zapłaciłem 100 zł za szkła, które okazały się być szkłami źle dobranymi, i to bardzo źle. Wypisał mi okulary bez sprawdzenia czy będę dobrze się czuł i cokolwiek widział przy takich parametrach szkieł (w końcu miałem zapuszczoną atropinę i niewiele widziałem, więc jak miał mi to sprawdzić), po czym dzisiaj odebrałem od optyka okulary, w których nic nie widzę... Ciekawe jak zareaguje na moją reklamację...

Jestem zadowolona. Mam dobrze dobrane okulary

Jestem zadowolona. Mam dobrze dobrane okulary