lekarz Krzysztof Cikowski

Jestem pacjentką dr .Cikowskiego od kilku lat , prowadził tez moją ciażę , zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, jest to specjalista najwyższej klasy , naprawdę godny polecenia

Miałam dylemat czy pójść do prywatnego lekarza. Drogą przypadku trafiłam do Pana Krzysztof Cikowskiego. Mimo, że były wskazania do pewnych badań mój państwowy lekarzm do którego chodziła przez ostatnie lata, nawet nie pomyślał o kompleksowych badaniach hormonów. Dopiero ten lekarz zwrócił na to uwagę. I dzięki niemu wiem gdzie jest problem i mogę spokojnie zabrać się za robienie dzidziusia przy współsprastwie mojego kochanego męża :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i kontaktu z Panem Krzysztofem Cikowskim. Mimo okresu wakacyjnego można skonsultować się z nim poza wizytą. Zapomniałam o jednej przypadłości, która mogła mieć wpływ na aspekty ginekologiczne. Nie było problemu aby to skonsultować drogą emailową. Lekarz poświęca czas pacjentce i traktuje kompleksowo. I mam nadzieję, że poza okresem wakacyjnym też tak będzie. Na pewno będę kontynuowała swoje leczenie u tego lekarza! Gorąco polecam :)

Bardzo dobry lekarz . Budzi zaufanie , po wizycie pacjentka ma wiedzę odpowiadającą sytuacji .

Doskonały lekarz, doskonałe podejście do pacjentki, polecam.

Doskonały lekarz, doskonałe podejście do pacjentki, polecam.

bylam pierwszy raz u Pan Doktora .Będzie prowadził moją ciążę. Nie czułam się skrępowania, bardzo miły człowiek. Szczerze polecam

Wspaniały, troskliwy, nieinteresowny lekarz, po kilku wizytach Polecam z pełną odpowiedzialnością

Polecam jak najbardziej, uratował moją pierwszą ciążę, a zapowiadało się, że się nie uda. Bardzo kompetentny, nie czuje się skrępowania u niego w gabinecie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo pozytywnie odebralam wizytę. Może trochę dużo mówi o widlqch i powidlach ale pomaga to w odstresowaniu się. Byłam bardzo zadowolona

jest super ginekologiem teraz rzadko można na tak wspaniałych trafić . serdecznie polecam

rewelacyjny... co tu dużo mówić ;)

rewelacyjny... co tu dużo mówić ;)