lekarz Krzysztof Czach

2,2
2,2
1,9
2,1

!!! Bardzo niemiły. Lekceważy zapytania. Do pracy przychodzi za karę. Nie polecam !!! Bardzo negatywne wrazenia z wizyty

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Naprawdę pochyla się nad pacjentem i próbuje mu pomóc. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

Bardzo nieuprzejmy, nawet wspolpracownicy maja o nim złe zdanie. Nie rozumiem, dlaczego taki lekarz jest na oddziale. Coz wewnetrzny ma pecha, jego poprzednik Grudzien nie lepszy byl.

Brak kompetencji i kultura osobista na bardzo, ale to BARDZO niskim poziomie! Pan Doktor chyba nie zdaje sobie sprawy ze to on jest dla pacjenta a nie pacjent dla niego. Pracujac w panstwowym szpitalu pobiera pensje z naszych podatkow a zachowuje sie jakby robil laske ze pojawia sie na oddziale (bo raczej nie mozna powiedziec ze leczy!) . W godz. 12.00-13.00 powinien udzielac informacji o stanie pacjentow w swoim gabinecie, niestety mozna czekac bezskutecznie cala godzine pod gabinetem na jego pojawienie a kiedy po godz. 13.00 uda sie go gdzies ...

W godz. 12.00-13.00 powinien udzielac informacji o stanie pacjentow w swoim gabinecie, niestety mozna czekac bezskutecznie cala godzine pod gabinetem na jego pojawienie a kiedy po godz. 13.00 uda sie go gdzies spotkac odpowiada opryskliwie ze nie ma czasu.

Porażająca niekompetencja tego człowieka jest groźna dla życia pacjentów. Jego wiedza nie obejmuje medycyny, a ogłada jest pojęciem nieznanym. Stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty.

Nawet nie zada sobie trudu ,żeby zapoznać się z historią choroby SWOICH pacjentów , szkoda że tak w sumie młody lekarz bynajmniej wiekiem ( nie wiem jak to wygląda z doświadczeniem....)nabiera już złych manier , szkoda...

Totalna porażka , chyba Pan Doktor nie wie po co znalazł się w tym miejscu , jakim jest pomoc ludziom chorym .Nie życzę Panu Doktorowi/ pomimo żalu jakim mam w kierunku jego osoby/ żeby kiedyś musiał się znaleźć na miejscu takich pacjentów i w TAKIM SZPITALU w którym sam pracuje !!!!

Brak czasu a chyba i zainteresowania dla chorego. Na oddziale którym kieruje panuje chaos. Trzeba szukać w innych miejscach pomocy.

Człowiek dwulicowy- inne podejście do chorego w szpitalu- państwowo- inne w prywtnym gabinecie. Bez pieniędzy nie ma na co liczyć. Kompetencje poza leczeniem cukrzycy niewystarczające.

Omijać z daleka. Liczy sie tylko kasa.Kompetencje mierne.

Omijać z daleka. Liczy sie tylko kasa.Kompetencje mierne.