Krzysztof Czapla

Ja osobiście chodzę do tego lekarza , prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona. Robiąc mi usg powie wszystko co jest z dzieckiem. Fakt powiedział mi że tylko 4 usg są darmowe w ciąży a za resztę trzeba płacić i wolę zapłacić niż chodzić do innego lekarza w Świdwinie. Jest to lekarz kompetentny i zna się na rzeczy.

lekarz niemiły,stwierdził złą diagnozę. przy ubezpieczeniu niemieckim( europejskim) przyjął mnie jakby na siłe. nie polecam

Super lekarz gorąco polecam nie jestem lekarzem i nie muszę nikogo reklamować ma dużą wiedzę i opiera się o dobry sprzęt

Chamski, nie poświęca odpowiednio dużo czasu. Czułam się u niego jakby robił mi wielką łaskę ! Często też moją niewiedzę na tematy ginekologiczne wprost wysmiewał i traktował mnie jak idiotkę.

jest dobrym lekarzem prowadzacaym moja dróga ciąże

jest dobrym lekarzem prowadzacaym moja dróga ciąże

Świetny lekarz lecze sie u nie ładne pare lat.prowadził moja ciąże.Bardzo dobrze tłumaczył choroby które przechodziłam.

Leczę się u niego od lat i jest jak najbardziej kompetentnym lekarzem.Jest osoba miłą i pomocną , poświęca dużo czasu pacjentce.Posiada naprawdę rewelacyjny sprzęt.Stawia prawidłowe diagnozy.Polecam

Jeszcze takiej głupoty nie słyszałam, żeby usg dopochwowe zabijało dzieci. Dwie ciąże prowadził mi doktor i za kazdym razem miałam takie usg. Jakoś moje ciąże nie usmierciło, a że doktor jest super, to poleciłam go swoim koleżankom, które też miały takie usg i urodziły zdrowe dzieci.Kompetentny i bardzo miły. POLECAM KAŻDEJ PANI.

A moje dziecko poprostu usmiercil... bylam na wizycie w 4 tyg ciazy, zrobil mi badanie usg dopochwowe, bardzo bolesne, po tyg stracilam ciaze. Nie polecam, gabinet piwniczany, zero komfortu. Poszlam prywatnie w Koszalinie do super specjalisty i teraz oczekuje malego synka :)

Leczę się u pana doktora od pół roku i jestem bardzo zadowolona, wyleczył mnie w kilka miesięcy. Przez rok chodziłam do doktora Pietrasa i on leczył mnie na stan zapalny, a w rzeczywistości było to zupełnie co innego, co wyszło dopiero w kolparoskopi. Drogie Panie piszecie, że doktor naciąga na usg, ale pomyślcie troszeczkę :świadomość tego, że my same czy nasze nienarodzone jeszcze dziecko jest zdrowe jest bezcenna i dlatego doktor oferuje nam te badania, żebyśmy później nie miały sobie nic do zarzucenia. Wszystkim polecam doktora Czaple.