Krzysztof Czapla

ja też tak myślałam jak moje poprzedniczki "zwykły naciągacz". w związku z powyższym pozwoliłam sobie na zadzwonienie do Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety moje Panie, jeżeli chodzi, o przyjmowanie na "kasę chorych, to więcej nam się nie należy ( słowa dyrektora NFZ-tu )Ponieważ długo korzystam z porad Pana doktora z pełną swiadomością - POLECAM! Super sprzęt, podejście do pacjentek,i bez głupich żartów. Konkretny, rzeczowy, trafne diagnozy i widać z dużym doświadczeniem. Zaletą jest również to , że przyjmuje codziennie

Gdy pierwszy raz poszłam do tego lekarza byłam zadowolona,dokładnie wszystko wyjaśnia,jest miły.Aktualnie jestem w ciąży i uważam że dobrze prowadzi ciążę,jedynym minusem jest to że 3 usg są darmowe,reszta jest płatna.Pan doktor wydaje mi się,że trochę naciąga nas na usg.Jednak nie będę zmieniałam lekarza w połowie ciąży.

Jak jedna z poprzedniczek muzę napisac, że rzeczywiście Pan doktor bardzo lubi wyciągac od pacjentek pieniądze. Trzeba się liczyc z tym , ze jezeli trzeba będzie zrobic USG więcej niż 3 razy, bo np. ciąża jest zagrożona trzba za to zapłacic, za wydanie zaświadczenia , że jest się w ciąży też. Gdy pojecghalam do porodu bardzo się w szpiatlu zdziwili,że podczas ciąży nie byłam ani razu u tego Pana badana ginekologicznie. zresztą poszłam do niego na kontrole po porodzie i też mnie nie zbadał. nie wiem, może ma "rentgen" w oczach i wie co sie dzieje z pacjentką.
Jeżeli bierzecie tabletki antykoncepcyjne, nawet regularnie to i tak trzeba swoje odstac w kolejce po recepte, położna nie wystawi. Co dziwne, bo w wielu gabinetach czy to ginekologicznych czy teżinnych jeżeli pacjent bierze regularnie jakieś leki recepte można otrzymac bez czekania w kolejkach.
Są też pozytywne strony, w sumie Pan doktor jest miły i spokojny, ma dużo czasu dla pacjentki i wszystko wjasni. No co ważne w ciąży nie robi problemów przy wystawianu L4.

ja jestem bardzo zadowolona z Pana doktora.Chodze do niego od ponad roku i nie moge niczego jemu zarzucic! Polecilam go kolezance i postawil diagnoze ktorej pan Pietraszek przez dwa lata nie potrafil postawic...Nigdy za nic nie zaplacilam,obecnie jestem w 6miesiacu ciazy i nie wyobrazam sobie zeby mogl mnie prowadzic inny Swidwinski lekarz

Leczę się u doktora już przeszło 6 lat i jak do tej pory nie mogę nic złego powiedzieć.Kompetencja i profesjonalizm,ale zgadza się -to nie gabinet dla osoby niedojrzałej emocjonalnie, która boi się usłyszeć prawdy co ją czeka gdyby nie chciała się badać, czy leczyć.To,że pacjentki opisują,że doktor wymienił im wszystkie zagrożenia to nic innego jak tłumaczenie danej choroby, a nie jak piszą straszenie.Drogie internautki zastanówcie się co chcecie i nie mylcie pojęć.A może stworzyć stronę internetową co lekarze myślą na temat pacjentów?

Dziewczyny odradzam zdecydowanie!!! Nie wzbudził mojego zaufania.Byłam prywatnie na wizycie a zachowywał się tak jakby mi wielką łaskę tym badaniem robił. Po badaniu nie otrzymałam wyników ciąży, nie usłyszałam niczego konkretnego i w dodatku takim chamstwem wiało od tego doktorka, że to wszystko naprawdę nie jest warte waszych ciężko zarobionych pieniędzy i nerwów.Polecam dr Gomońskiego z Białogardu:)Lepiej skoczyć do Białogardu i mieć spokojną głowę.

zdecydowanie odradzam.aby wyciagnac od pacjentki pieniadze opowiada jakies farmazony ktorych sie sluchac nie chce.mi wmowil tyle chorob ze gdy pojechalam do mojego lekarza prywatnie, ten az sie zlapal za glowe.kiedys chcialam od niego recepte na tabletke escapellea on powiedzial mi ze albo zrobie platne usg i test ciazowy, albo dam mu 100zl i bedzie po sprawie. do tego wmawial mi ze escapelle to tabletka nielegalna i wczesnoporonna dlatego musi wziasc 100zl za ryzyko!oszust i naciagacz!!

WIZYTA PAŃSTWOWA.. A ZA KAZDYM RAZEM WYCIĄGA PIENIĄDZE!!!NIC SIE PACJENTCE NIE NALEZY JAK NIE ZAPŁACI!!!USG NIE ZROBI-BO LIMITÓW MAŁO...I CIAGLE WOŁA O PIENIĄDZE!!!BYŁAM U NIEGO Z SILNYM BÓLEM BRZUCHA I NIE RACZYŁ MI ZROBIĆ USG, BO NIE ZAMIERZAŁAM ZAPLACIĆ ZA BADANIE-A DODAM,ZE WIZYTA NIE BYŁA PRYWATNA!!!TRAFIŁAM DO SZPITALA Z TORBIELĄ NA JAJNIKU I ZAPALENIEM PRZYDATKÓW-A TEN,ŻE MOŻE MI USG ZROBIĆ JAK ZAPŁACE!!!TO NIE JEST LEKARZ -TYLKO NACIĄGACZ!!!NIE DAJCIE SIE NABRAĆ,ZE ZA BADANIA TRZEBA PŁACIĆ JAK IDZIECIE NA WIZYTE PAŃSTWOWĄ!!!ODRADZAM!!!I NIE DAJCIE MU ZARABIAĆ!JAK COŚ WAM DOLEGA TO NIE PŁAĆCIE ZA USG! GDYBYM MIAŁA OCHOTE PLACIĆ ZA BADANIA TO CHODZIŁABYM NA WIZYTE PRYWATNA,A NIE PAŃSTWOWĄ!!!POSZŁAM DO INNEGO GINEKOLOGA I BEZ PROBLEMÓW ZOSTAŁAM ZBADANA I TO ZA DARMO!!!NIE POLECAM!!!

byłam pierwszy raz i myślę że zna się na rzeczy, poświęca dużo czasu pacjentkom, ma dobry sprzęt do badań ginekologicznych, można zrobić badanie kolposkopowe ale odpłatnie a czy się zna na rzeczy to się okaże bo na razie nie mam zdania chociaż informacje o stanie zdrowia są wyczerpujące.

Zgadzam się z moją przedmówczynią.Bardzo dobry lekarz ,sprzęt jak przystało na warunki unijne .Po prostu najlepszy z najlepszych POLECAM