Krzysztof Czapla

Kolejki i "strata czasu" czekając na wizytę (jak piszą inne internautki) mówi TYLKO i wyłącznie sama za siebie,że do doktora walą drzwiami i oknami.Super fachowiec,dzięki niemu-jego diagnozie i leczeniu mam dwóch wspaniałych synów! Osoba bardzo kompetentna, dogłębnie wyjaśnia występujące problemy-od razu widać że zna się na rzeczy i wie o czym mówi.O wszystkim informuje, doradza co lepsze dla danej pacjentki a co nie,a przy tym osoba bardzo ciepła i miła... Z czystym sumieniem i z ręką na sercu polecam KAŻDEJ kobiecie-bez względu na wiek i dolegliwości!!! Ps.więcej takich lekarzy w ...

Ps.więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia!!!

Pozdrawiam

Kompetentny lekarz, bardzo komunikatywna i sympatyczna osoba. Godny polecenia.

Kompetentny lekarz, bardzo komunikatywna i sympatyczna osoba. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz który podchodzi do swej pracy bardzo profesjonalnie! Długie czekanie w kolejce( co mówi same za siebie) naprawdę się opłaca. Jutro mam wizytę i pójdę tam z przyjemnością jak zawsze.

Jestem bardzo zadowolona z pana doktora leczy mnie juz około 9 lat.Prowadził moja ciąże i było wszystko ok.

Bardzo polecam kompetentny kompleksowo podchodzi do problemu ja dzięki temu lekarzowi żyje .Po skierowaniu mnie do szpitala w szczecinie diagnoza P. doktora potwierdziła się Gorąco polecam

ilość pacjentów w tym gabinecie mówi sama za siebie.Ciepły miły serdeczny , a przede wszystkim kompetentny, wymagający również od pacjentów w dobrym słowa znaczeniu-POLECAM!

polecam wszystkim tego lekarza. po tragicznej stracie dziecka i pozniejszych chorob pomogl mi wrocic do zdrowia. jest kompetrentny, potrafi postawic prawidlowa diagnoze i fachowo podchodzi do swojego zawodu!!!!!

zdecydowanie odradzam,nie słucha tego co mówi pacjentka,na pierwszej wizycie wymienił mi wszystkie choroby łacznie z rakiem jakie mogę mieć jeśli nie będe sie leczyć.kiedy byłam w ciązy po ponad godzinnym czekaniu w kolejce,zamknął mi dzrzwi przed nosem i w godz. pracy stwierdził że musi "wyjść na miasto załatwić prywatną sprawe".byłam oburzona straciłam kilka godz. w pracy,a do tego tak bezczelnie mnie potraktował

polecam...bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu.... wykonał wszystkie niezbedne badania i jestem zdrowa:)

Osobiscie odradzam tego lekarza. W moiom przypadku postawil zla diagnoze i moglabym stracic dziecko.