dr Krzysztof Czuma

Psychiatra

Moge smialo powiedziec, ze ten czlowiek uratowal mi zycie. Trafilam do doktora Czumy ok. 10 lat temu z bardzo zaawansowana depresja i agorafobia, mialam wówczas 21 lat i nie do konca zdawalam sobie sprawę, ze problemy ktore mnie trapily mialy podloze psychiczne. Przeszlam ponad 10 lekarzy, kardiologow, neurologow, psychiatre. Przepisywali leki na odczepnego, ktore nie pomagały, wrecz bylo gorzej. On jako JEDYNY wyznal sie i postawil trafna diagnoze. Meczylam sie sama z problemami przez ponad rok i bylam w stanie rozkladu psychicznego. Po m-cu stosowania lekow, ktore przepisal, zaczelam ZYC. Tak, ten lekarz uratowal mi zycie. Bylo to 10 lat temu, ale nie sądzę, zeby zmienilo sie cos w jego podejsciu. Byl bardzo zyczliwy, wyrozumialy, wysluchal. Profesjonalista, doksztalcal się na bieżąco, stosowal leki nowej generacji. Przede wszystkim mial ludzkie podejcie. Nie jestem w stanie wyrazic swojej wdziecznosci. Dziękuję.

Miałem okazję dawno temu leczyć się u doktora... Najlepszy lekarz w woj. śląskim Mam pytanie do Aleksandry, która zamieściła opinię... Czy możesz podać do siebie jakiś kontakt na priv - chciałem porozmawiać na temat dr Czumy

Olbrzymie doświadczenie, absolutnie trafna diagnoza no i skuteczne leczenie!Mnie osobiście uratował życie, po 10 latach tułaczki po internistach , kardiologach , neurologach i innych konowałach którzy nie tylko nie potrafili postawić diagnozy ale i wpędzili mnie w koszmarną lekozależność dr Czuma wyprowadził mnie z koszmaru ze zdumiewającą łatwością.KOMPETENCJA PO PROSTU.GORĄCO POLECAM

Zdecydowanie odradzam kontakt z tym oszustem

Zdecydowanie odradzam kontakt z tym oszustem