dr n. med. Krzysztof Czyżewski

Pediatra, Wizyty domowe

Lekarz, który odczarowuje wszystkie złe opinie na temat polskiej służby zdrowia! Zdecydowanie godny polecenia, prowadzi dwóch moich synów! Tytan pracy, zawsze uprzejmy i z poczuciem humoru! Nigdy nie patrzy na nikogo z góry, traktuje wszystkich na równi! Bardzo życiowy i znający realia polskich rodzin!. Myśli o pacjencie w szczególe i w ogóle. Wizyty w niego to paradoksalnie przyjemność.

Najwspanialszy lekarz uratował mi synka Karola zlecił zrobienie wszystkich badać obrazowych i z krwi i wiedział już jak ma leczyć mi synka uratował go jest to naprawde lekarz z powołania godny naprawde polecenia ja to Bogu dziekuje że trafiliśmy właśnie na doktora .Polecam naprawde jest to świetny lekarz.

Lekarz na pewno godny do polecenia. Bardzo wnikliwie i dokładnie bada dziecko, co bardzo mi odpowiada (nikt tak nie badał mojego syna) oraz wyczerpująco odpowiada na pytania. Zawsze stawia trafną diagnozę i dobiera odpowiednie leczenie. Jest nad wyraz sympatyczny i uprzejmy, no ale jakoś musi wyrobić sobie renomę i zdobyć swoich stałych młodych pacjentów. Ale mnie to nic a nic nie przeszkadza i mój syn zawsze był i będzie jego pacjentem.

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Prowadzi moje dziecko prawie od urodzenia. Zawsze służy pomocą i radą. Naprawdę godny polecenia!!!!

Lekarz godny polecenia, miły, konkretny, bardzo kompetentny. badanie wnikliwe, uszka, nos, gardło, brzuszek, kolejne odruchy, odpowiadał na wszystkie pytania, a przy pierwszym dziecku są ich miliony :-)) tłumaczy spokojnie, co może to pokazuje, nie odnoszę wrażenia że zawracam komuś głowę swoją obecnością. Po przejściach z kilkoma pediatrami w publicznych ośrodkach jestem pozytywnie zaskoczony, niestety w tym przypadku za uprzejmość musimy zapłacić. Ja w CM Wysoccy za wizytę płacę 90zł, natomiast wizyta domowa 100zł.

Witam lekarz bardzo kompetentny. zawsze mi pomógł jak mój synek był chory i uchronił nas przed pobytem w szpitalu. Polecam

Jestem zachwycona - to mało powiedziane. Pan doktor jest rewelacyjny (zbadał mojego syna od stóp do głów, łącznie z zaglądaniem w uszy). Wszystko wytłumaczył, odpowiedział na nasze wszystkie pytania. Wzbudził zaufanie moje i męża. Będę tego pediatrę polecała wszystkim moim znajomym. I na pewno zostanie lekarzem mojego syna. Dziękuję Panie doktorze!

Lekarz z mojej przychodni.Pierwszy zainteresowal sie moją coreczką,zawsze odpowiadal na pytania. Leczyl i pokierowal do konkretnych poradni. W naszej przychodni bardzo lubiany. Bardzo szkoda,że już nie będzie u nas pracował. Brak w przychodni "śródmieście"takiego lekarza. Panie doktorze niech pan do nas wraca-prosimy:)

Leczyl i pokierowal do konkretnych poradni.
W naszej przychodni bardzo lubiany.
Bardzo szkoda,że już nie będzie u nas pracował.
Brak w przychodni "śródmieście"takiego lekarza.
Panie doktorze niech pan do nas wraca-prosimy:)

Lekarz budzący zaufanie, zawsze starannie bada pacjenta, cierpliwie tłumaczy.

Lekarz budzący zaufanie, zawsze starannie bada pacjenta, cierpliwie tłumaczy.

Jest to bardzo dobry pediatra. Bada dokładnie i jasno tłumaczy. Nie naciąga na drogie leki i kontrolne wizyty. Moje dzieci bardzo go lubią. Polecaam!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz