dr n. med. Krzysztof Dalke

Laryngolog

Witam wszystkich którzy mają problem z oddychaniem przez nos i są uzależnieni od kropli do nosa ja używałem je trzy lata i nie potrzebnie bałem się operacji przegrody nosa i to był błąd przez przypadek dowiedziałem się o mega fachowcu Krzysztofie Dalke jestem po operacji nosa już dwa tygodnie i oddycham jak nigdy a po drugie pan doktor zrobił mi plastykę nosa teraz mam prosty nos jestem panu doktorowi bardzo wdzięczny i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na podróże do Bydgoszczy jeździłem aż że Słupska dziękuję panie doktorze

Ordynator OTOLARYNGOLOGII w szpitalu w Grudziądzu jest wybitnym specjalistą a do tego jest uprzejmy,uśmiechnięty.Ten Wspaniały człowiek do pacjenta podchodzi wyjątkowo spokojnie,delikatnie.Polecam wszystkim tego Wyjątkowego lekarza!

Dalke robił mi korektę przegrody nosowej i niestety operacja jest wielkim niepowodzeniem. Mój nos jest spłaszczony. Nie mogę na niego patrzec. Gdybym wiedziała, że nie potrafi wykonać fachowo tego zabiegu, nigdy bym się na niego nie zdecydowała. Do dzisiaj żałuję.

Wspaniały fachowiec i człowiek, jego stoicki spokój wyciszy nawet największego choleryka, zrobi badania, wytłumaczy co się dzieje, leczę się u p. doktora od trzech lat, najpierw wyprowadził mnie na prostą lekami później operacja, a teraz to tylko jadę w bardzo nagłych przypakdach, przed zabiegiem nawet drogą mailową rozwiewał moje wątpliwości a po zabiegu telefonicznie podpowiadał co robić, żeby nie bolało - REWELACJA

Naprawdę jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że trafiłam pod jego skrzydła. POLECAM z całego serca tego lekarza !!!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

rak języka. Wycięty perfekcyjnie! 2002 r. Jestem zdrowy. Dziękuje!!!

Pisząc krótko CUDOWNY człowiek. Dzięki niemu odzyskałam węch, oddycham normalnie i jestem szczęśliwa. Najpierw leczyłam się u niego w Przychodni, potem miałam operację, on ją przeprowadzał. Uprzejmy, miły, uśmiechnięty. W 100% polecam

Zna się na sprawie. Prowadzi zarówno prywatną praktykę jak i współpracuje z grupą lekarzy w Bydgoszczy.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2