lekarz Krzysztof Dębski

2,6
2,9
2,4
2,5

Profesjonalista konkretny fachowiec. Jestem prowadzony przez Pana Doktora. Na wizytach zawsze wszystko mam wyjaśnione od A do Z.

Profesjonalista konkretny fachowiec. Jestem prowadzony przez Pana Doktora.
Na wizytach zawsze wszystko mam wyjaśnione od A do Z.

Kompetencja Pana doktora i podejście do pacjenta wzorowe, doskonały operator. Kompletna informacja o chorobie i podejmowanym leczeniu.

Doktor Dębski .... jeden z najgorszych i najbardziej antypatycznych lekarzy, jakich kiedykolwiek w życiu poznałam. Ale przejdźmy do meritum. Jakiś czas temu, moja mama, 64 - letnia osoba, miała poważny atak kamicy nerkowej. Najpierw wylądowała na SOR w MSWia, później na oddziale urologii w tymże szpitalu. Pomijam fakt, że jako córce i jedynej bliskiej jej krewnej szpital nie chciał udzielać ŻADNEJ informacji o stanie jej zdrowia. Pomijam fakt, że mama trzy razy prosząc w nocy o środki przeciwbólowe ich nie otrzymała. Pomijam fakt, że po zabiegu rozbicia kamienia nie otrzymała ŻADNYCH antybiotyków, pomijam fakt, że nie chciano jej dać leku antyalergicznego kiedy zaczęła się dusić po zabiegu, zrobiono to dopiero (z wielką niechęcią) w wyniku moich usilnych próśb. Jednakże zachowania doktora Dębskiego pominąć nie mogę. Odnosząc się do regulaminu - piszę bez emocji, przemyślawszy wszystko dokładnie, ponieważ od opisywanych wydarzeń minęło już pół roku. Wracając do doktora: dopiero w dzień wypisu mojej mamy ze szpitala udało mi się ustalić, że zajmuje się nią właśnie on, od pielęgniarek i innych lekarzy za każdym razem słyszałam coś innego, a chociaż byłam w szpitalu codziennie, przez kilka godzin, nie zauważyłam, żeby lekarz ten robił obchód. Kiedy w końcu udało mi się dostać do lekarza, z prośbą o wypis mamy (była godzina 13..00, o 12.00 mamie bezceremonialnie kazano zwolnić łóżko - podkreślam, że nie była ona w stanie za bardzo stać), stwierdził, ze powinien być już na innym oddziale i nie ma czasu dać mojej mamie wypisu. Po półtorej godzinnym oczekiwaniu, na korytarzu, gdzie nie było krzeseł (mama siedziała na podłodze, pod ścianą) łaskawie wyszedł i powiedział mamie to, co już wiedziała: że był kamień, że go nie zdołał wyciągnąć. Żadnej informacji, co dalej, jak postępować, do kogo się zgłosić. Nic, totalnie nic. Mam olbrzymi żal do tego Pana za potraktowanie w taki sposób osoby chorej.

Dużo nieprawdziwych opinii na tej stronie o P. Dr. Dębskim. Każdy by chciał żeby P. Dr. Poświęcił mu 8 godzin swojej pracy najlepiej jeszcze przytulił, pogłaskał, współczuł, wytłumaczył i do domu odprowadził. Ten Dr. ma mnóstwo pacjentów. Decyzję musi postawić w mgnieniu oka, aby pomóc a diagnostą jest doskonałym z wieloletnią praktyką. Byłam w przychodni na zabiegu rozbicia kamienia w przewodzie. Siedząc w poczekalni dopadł mnie niespodziewanie potworny atak kamicy nerkowej. Otrzymałam od P Dr. Dębskiego natychmiastową pomoc, bez słowa prośby z mojej strony, pomimo, że czekało na pana doktora ...

Dużo nieprawdziwych opinii na tej stronie o P. Dr. Dębskim.
Ten Dr. ma mnóstwo pacjentów.
Otrzymałam od P Dr. Dębskiego natychmiastową pomoc, bez słowa prośby z mojej strony, pomimo, że czekało na pana doktora wielu innych pacjentów.
Jestem mu bardzo wdzięczna, że uwolnił mnie od potwornego bólu, a po krótkim czasie paskudnego kamienia.
Polecam P. Dr. Dębskiego – jest doskonałym lekarzem.
Irena R.

Lekarz co najmniej dziwny. Inne opinie jak najbardziej mogę potwierdzić. Wychodzi podczas zabiegu rozkruszania kamieni, nie czeka do końca zabiegu, nie chce wystawiać zwolnienia lekarskiego, jednym słowem wszystko mu obojętne......poza tym... Czy lekarz może odmówić w takim przypadku wydania zwolnienia? Zwraca się bezpośrednio na Ty...

Życzliwy i otwarty człowiek, profesjonalny lekarz traktujący pacjenta poważnie i z empatią. Uzyskałem zarówno pełną informację o swoim stanie zdrowia jak i szansach, możliwościach jego polepszenia. Pomagając informuje "otwartym tekstem" i daje nadzieję.

Lekarz małomówny (jak ja), diagnoza błyskawiczna i prawidłowa... Nie oczekuję wizyty u psychoterapeuty tylko fachowca w swojej dziedzinie, nie zawiodłem się. Powtórzyłbym wizytę ponownie.

Lekarz przeokropny, nie interesuje się pacjentem, arogancki, robi wielką łaskę, że cokolwiek powie (a i tak nic nie wytłumaczy). Beznadziejny

nie interesuje sie pacjentem i przez jego niedbalstwo w przypadku kruszenia kamieni w tej chwili byłabym już bez nerki. Kazał czekać az kamień sie sam ewakułuje z mojego ciała ale to ze spowodowało to wodonercze bo kamień utkwił w moczowodzie i bez mojego natrętnego monitorowania już bym w tej chwili nie miała nerki. objawów bólowych nie miałam i on kazał czekać chyba tatka latka aby tylko pozbyć sie pacjenta. ciągle robi wrazenie znudzonego pacjentami...

Ten lekarz nie ma serca dla pacjenta. Każdego chorego traktuje taśmowo. Nigdy nie przewiduje wystawienia zwolnienia lekarskiego. Uważa że choremu wystarczy tyle wolnego, co był w szpitalu. O tym co mi jest , dowiedziałam się dopiero z karty wypisu szpitalnego! Masakra!

Ten lekarz nie ma serca dla pacjenta. Każdego chorego traktuje taśmowo.
Nigdy nie przewiduje wystawienia zwolnienia lekarskiego.
Uważa że choremu wystarczy tyle wolnego, co był w szpitalu.