Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Konkretny, kontaktowy, bardzo miły i sprawia wrażenie, że wie co robi. Jestem z wizyty zadowolona i mam nadzieję że że wszystko będzie dobrze.

Bardzo polecam tego lekarza. Pan doktor potraktował mnie powaznie,zlecił wszystkie potrzebne badania, leczenie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Życzę dalszych sukcesów

Szybka i trafna diagnoza, szybka interwencja. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga.

Spokojny cierpliwy i opanowany godny polecenia chirurg , każdemu kto chce się dowiedzieć o sposobie leczenia swoich problemów gorąco polecam.

Kiedy szukałam dobrego specjalisty który usunie mi brodawkę z policzka przeczytałam w internecie o dr Dereniu. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie jak i na tym aby nie pozostały mi blizny po zabiegu. Nie ma to jak sama świadomość tego, że zajmuje się tobą tak doświadczony lekarz . To naprawdę dodaje otuchy. Szczerze polecam!

polecam, doskonały chirurg, delikatny i sympatyczny. no i nie trzeba czekać długo na wizyte jak coś się dzieje! i ma bardzo skuteczne znieczulenie które nie boli

Witam, byłam u doktora we Wrocławiu w Medixie . Zabieg trwał góra minute nic nie bolało ,wszystko w jak najlepszym pożądku.Poprostu łatwo szybko skutecznie i przyjemnie.

Świetny specjalista, miły, przyzwoity człowiek. Lekarz z powołania. Swoją uprzejmością i poczuciem humoru potrafi złagodzić każdą obawę przed zabiegiem. Miałem przyjemność leczenia się u niego w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX - bardzo profesjonalnej przychodni.

Mam mnóstwo pieprzyków ale kiedy musiałam szybko pozbyć się jednego z nich (takiego odstającego), bo zaczął zmieniać kolor mój lekarz ogólny polecił mi doktora Derenia. Świetny lekarz-zabieg przeprowadził w przemiłej atmosferze, prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Jeżeli jeszcze kiedyć będę zmuszona coś jeszcze wyciąć to wiem do kogo się udać:))))

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wrocław"?

Wiesław Tupikowski

Chirurg onkolog