lekarz Krzysztof Dobosz

Lekarz rodzinny

3,3
3,9

Profesjonalista i ekspert. Niespotykane podejście. Uprzejmy ale i szczery. Można na niego liczyć Polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz ,trafna diagnoza,czas poświęcony dla pacjenta i zrozumienie problemu.W dzisiejszych czasach to rzadkość -dziękuję za wyleczenie i serdecznie polecam.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem, diagnoza nie trafiona, leki zapisane na 100% co zdziwiło Farmaceutke w aptece. Nie polecam!

nie ma lepszego lekarza. pod kazdym wzgledem jest dobry. doskonale potrafi ocenic zaistniala sytuacje. dzieki niemu szybko wraca sie do zdrowia. bardzo dobrze dobiera odpowiednie leki.

Tragedia, wypisał recepte na inny typ insuliny, gdy wróciłem z prośbą by to zmienił, dał do zrozumienia , że zna się na cukrzycy bardziej niż diabetyk, wypisanie recepty zajeło mu 30 minut a kolejka była ponad 2 godz ;/ koszmar

pierwszy z lekarzy na mojej drodze, który mnie wysłuchał i trafił w 100% z diagnozą i leczeniem.

Tragedia! Rzadko bywam u lekarzy, jednak dziś rano miałem wypadek i poprosiłem o wizytę domowa... Wpadł "ktoś" nawet eis nie przedstawił, krzyczy od progu co się dzieje- nie zdarzyłem powiedzieć co mi jest, jak zobaczył obite nogi zabrał się do pisania skierowania do szpitala i na transport med :) nawet nie zobaczył z bliska, nie dotknął... W szpitalu wszyscy lekarze wymieniali zgodnie stwierdzili, ze Pan Krzysztof Dobosz powinien być znachorem nie doktorem :)-znają go doskonale i nie maja dobrej opinii o jego praktyce zawodowej...

Wydaje mi się że temu lekarzowi chodzi o to żeby wyciągnąc z NFZ jak najwięcej pienuiędzy!