lekarz Krzysztof Dobosz

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego w życiu spotkałem! Przyszedłem z problemem bolesnych hemoroidów i otrzymałem właściwą pomoc: bardzo dobrze działające czopki (jako tymczasowe rozwiązanie problemu), a także skierowanie do właściwej poradni wraz ze wskazaniem lekarzy, którzy się specjalizują w temacie hemoroidów. I faktycznie, problem został rozwiązany kompleksowo! Polecam z całego serca!

Bardzo dobry lekarz, kontaktowy, rzeczowy, miły, z poczuciem humoru. Dokładny wywiad, poradnictwo i diagnoza. Poświęca pacjentowi dużo czasu, bez rutynowego traktowania. Polecam.

Gdybym mogła dałbym po ( - 10). Chamstwo i olewackie podejście do pacjenta. Doktor który pozjadał wszystkie rozumy.

Kompletny brak zainteresowania pacjentem, diagnoza nie trafiona, leki zapisane na 100% co zdziwiło Farmaceutke w aptece. Nie polecam!

Profesjonalista i ekspert. Niespotykane podejście. Uprzejmy ale i szczery. Można na niego liczyć Polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz ,trafna diagnoza,czas poświęcony dla pacjenta i zrozumienie problemu.W dzisiejszych czasach to rzadkość -dziękuję za wyleczenie i serdecznie polecam.

Tragedia, wypisał recepte na inny typ insuliny, gdy wróciłem z prośbą by to zmienił, dał do zrozumienia , że zna się na cukrzycy bardziej niż diabetyk, wypisanie recepty zajeło mu 30 minut a kolejka była ponad 2 godz ;/ koszmar

Wydaje mi się że temu lekarzowi chodzi o to żeby wyciągnąc z NFZ jak najwięcej pienuiędzy!

pierwszy z lekarzy na mojej drodze, który mnie wysłuchał i trafił w 100% z diagnozą i leczeniem.

nie ma lepszego lekarza. pod kazdym wzgledem jest dobry. doskonale potrafi ocenic zaistniala sytuacje. dzieki niemu szybko wraca sie do zdrowia. bardzo dobrze dobiera odpowiednie leki.