lek. dent. Krzysztof Dombek

Chodzę do doktora Dombka już chyba ponad 20 lat i od tego czasu przestałem odczuwać jakikolwiek stres związany z wizytą u stomatologa. Miło, profesjonalnie, zawsze z uśmiechem. Nie spotkałem lepszego lekarza od zębów. Polecam z czystym sumieniem.

Jestem pacjentką Pana doktora od 21 lat..... Też jestem lekarzem i uważam, ze Pan doktor jest prawdziwym wzorem stomatologa.Poza tym jest nadzwyczajnie miły i nigdy!!!! ale to nigdy! nie sprawił mi bólu, ani przykrości jakimś komentarzem przy leczeniu zębów. Gorąco polecam i swoim pacjentkom i wszystkim, którzy boją się lub wstydzą iść do stomatologa i otworzyć buzię. Mimo, że opuszczam ktaj, to na pewno bedę przylatywać tu do doktora Dombka na wizytę.

Lepszego stomatologa nie widziałem,kompetencja profesjonalizm,rzetelność,jakby nie bylo się w gabinecie a na kawie ze znajomymi,brak stresu

Fantastyczny lekarz dentysta - od 7 lat leczę tam zęby i nie boję się iść do dentysty!!! Fachowo, bez strachu, dokładnie i niedrogo.

Korzystam z usług lekarza od kilku lat, godny polecenia.

Korzystam z usług lekarza od kilku lat, godny polecenia.

Nie przez przypadek postawiłem same piątki.

Nie przez przypadek postawiłem same piątki.

Nie polecam tego lekarza . tak wyrwał mi górną szóstkę że zostawił kawałek korzenia który po zrośnięciu dząsła został wepchięty przez ropę do zatoki szczękowej.Efekt:ciąlo obce w zatoce - i dwa lata ciężkiego leczenia laryngoicznego.wniosek : a wystarczyło że zrobi po usunięciu zęba zdjęcie rtg...

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6